Sisukord
Maailm
Postimees
04.09.2017
Eesti Politsei konfiskeerib järjest suuremaid fentanüüliportse (1) Õppepurjekad tõid koju sületäie karikaid Majandus Austria ja Venemaa kavandavad raudteeliini üle ukrainlaste peade (21) Nordica: eestlased ei oska meid veel väärtustada (3) Välismaa AJA PEEGEL. Juutide tragöödia Saksamaal tõi kättemaksu Põhja-Korea lõhkas oma võimsaima pommi Frankfurti tabas pommipaanika Arvamus Vootele Päi: Macron – Jupiter või härg Palais de l'Élysée ohvrialtaril? (2) Ahto Lobjakas: IRLi ei päästa enam ei võõraviha ega ka Kersti Kaljulaid (3) Ivan Makarov: Tšikatilo oli 30 aastat kommunist. Olgem siis mõistvad? (29) Jürgen Tamme: Brexit ehk kumb vendadest peaks koristama ühise toa? (2) Juhtkiri: fentanüül tapab (6) Postimees 1938. aastal: Eesti võitis 3:1 Ain Raal: apteegindus vajab restarti Kultuur Nad tulid, nad nägid, nad võitsid (1) Sport Kirt jätkab vägevat hooaega Hunt pääses Coltsis püünele Hundijõuk vallandas Soomes korvpallibuumi Hamilton lörtsis Ferrari juubeli Kanepi tõusis USAs jääkuningannaks Hispaania uus põlvkond tõestas kõrget kullaproovi Eesti eneseusu triumf Põlva Serviti võtmemees istus hommikul kell 6 tõstukirooli Tallinn Õppepurjekad tõid koju sületäie karikaid Tartu Uue foori punane tuli jätab autod otse raudteele ootama (33) Jaan Tõnissoni sünnitalu ehib lõpuks väärikas mälestuskivi Pilk Mordorisse. Viimane ehe ühikas peidab endas ikka veel tudengivaimu Jääajakeskus valmistub kasvama nii pikemaks kui ka kõrgemaks Naksitrallid naelutasid laste tähelepanu Hääbunud liivi keel ilmutab järjest uusi elumärke Kes maksab valimisarved ehk Strateegilise mõtlemise vajalikkusest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põhja-Korea lõhkas oma võimsaima pommi

2 min lugemist
Põhjakorealased kuulavad: test oli täiuslik! FOTO: Reuters/ScanPix

Põhja-Korea viis eile läbi oma ajaloo kõige võimsama tuumakatsetuse ning väidab, et on arendanud välja vesinikupommi, mida saab paigutada ka mandritevahelisele ballistilisele raketile.

Tellijale Tellijale

CNN vahendab Jaapani ametnikke: plahvatuses üle kogu piirkonna levinud võnked olid kümme korda tugevamad kui Pyongyangi eelmise katsetuse ajal aasta aega tagasi. Üldse oli see erakriigi jaoks kokku kuues tuumakatsetus viimase kümne aasta jooksul.

Kuigi pommi omadused pole leidnud veel välist ja sõltumatut kinnitust, tähendaks Põhja-Korea väidete paikapidavus seda, et diktatuuririik on jõudsa sammu võrra lähemal oma eesmärgile: suutlikkusele tulistada tuumalõhkepea Ameerika Ühendriikide mandriosa pihta.

02.09.2017 05.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto