Sisukord
Sport
Tänane leht
06.09.2017
Eesti Lähiajal pole liiklusolude paranemist loota Häkkerid võinuks luua eestlastest digikloonid (15) Kahtlast raha liikus riigieelarvest enam Majandus Tugev euro põhjustab Draghile peavalu (2) Ärimehed investeerivad miljoni tulevikuga ettevõtetesse Välismaa Moslemiriigid asusid rohingjade kaitsele EL võtab munaskandaali põhjustajad vastutusele KOHALIK VAADE. Valgevenes valitseb segadus riiki saabuvate Vene sõjaväelaste arvu osas Mida kujutab endast mürgimunadega seotud fiproniil? Arvamus Erkki Bahovski: sotsiaalmeedia kasulikud idioodid (7) Raul Eamets: õigusteaduse surmast Tartu Ülikoolis (10) Manfred Weber: Eesti rahvas ei ole üksi (1) Psühhiaater uimastipoliitikast: ühe pea maharaiumisel kasvavad kohe uued (7) Juhtkiri: lappimist vajav auk e-riigi seinas (9) Postimees 1893. aastal: raamatukogu lahkub, mis saab kirikust? Andres Vaher: usk, lootus ja armastus Kaia moodi (1) Kultuur «Kus hevi kõige lähem, seal kuulmine kõige kõvem!» (1) Sport Kaia Kanepi: tunnen end vabalt ja olen leidnud oma mängu Toomas Leius: Kaia edu pole ootamatu! Poolteist miljonit eurot mustavad Rio mängude pärandit Läti korvpalli suurvõit Kanepi treener intervjuus Postimehele: pingekoorma puudumine viis Kaia tagasi tippu Postimehe videolugu: kes on Kaia Kanepi veerandfinaalivastane Madison Keys? EOK maksab A-kategooria toetust seitsmele treenerile Tallinn Lähiajal pole liiklusolude paranemist loota Kodu Fotod: hulljulgelt kirju kodu oli pererahva meelest ainuvõimalik valik (1) Vanemate korterite müüjatel seisavad ees kiired ajad (1) Tartu Loomemajanduskeskuse inkubant lendas oma kudumitega moemaailma tippu Kutsekooliusku õppejõud asus koos oma lastega ametit õppima Tartu volikokku ihkab 367 kandidaati Teeremont lõpetas Põltsamaa roosiaia hooaja Jarno Laur: avatus on Tartu edu alus (1) Viljandi kultuuriakadeemia õpetab kunste Tartus Lai maailm tuleb lugejate ette raamat raamatu haaval Rekordlehm Volga: olen meedia tähelepanust juba väsinud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toomas Leius: Kaia edu pole ootamatu!

1 min lugemist
Toomas Leius. FOTO: Laura Oks

TENNIS Eesti tenniselegend Toomas Leius on ilmselt üks väheseid, keda Kaia Kanepi edu USA lahtistel ei üllata. «Kõik räägivad, et see on ootamatu, aga minu jaoks see pole ootamatu,» lausus Leius.

Tellijale Tellijale

Kuigi USA lahtiste ajaloos on ainult üks kord varem juhtunud, et naiste üksikmängus jõuab veerandfinaali kvalifikatsioonist alustanud mängija, oli Leiusel Kanepi edusse usku. «Tema tagasitulek on olnud müstiline, aga see pole minule üllatus. Ta oleks omal ajal võinud olla ka maailma esimene,» kiitis Leius 32-aastase eestlanna potentsiaali.

Palju küsitud küsimusele, kas vana hea Kaia Kanepi on tagasi, vastas Leius: «Võib-olla isegi parem, ta on nüüd terve! Praktiliselt terve karjääri jooksul oli tal iga aasta midagi viga. Praegu on ta terve. Jah, ta on 32-aastane, aga nüüd on ta praktiliselt terve ja võib mängida veel kolm-neli aastat.»

05.09.2017 07.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto