L, 1.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ministri murekoorem

Nädala nägu
Aivar Pau
, tehnikaportaali toimetaja
Ministri murekoorem
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 7
Jevgeni Ossinovski
Jevgeni Ossinovski Foto: Eero Vabamägi

Tervise- ja tööministril Jevgeni Ossinovskil on palju muresid. Eriti suureks probleemiks on talle üle 35-aastased Eesti mehed. Peavalu valmistab samas ka naiste tööhõive ning muidugi kõigi vanainimeste haritus. Häda teevad talle meie ajakirjanikud, kes ei tea, mis on õige ajakirjandus. Nagu ka kõik Eesti lehelugejad, kuna nood ei suuda pealkirjast kaugemale lugeda. Lahendamist vajab nüüdisaega mittesobilik suhtumine võõrtöölistesse. Loomulikult valmistavad talle meelehärmi meie alkoholi- ja magusalembus, aga ehk ka kops, maks, põrn, nakkuslik kiilaspäisus ja bronhiaalne nostalgia.

Ministri murekoorem paistab olevat paisunud nii raskeks, et temast on saanud omakorda probleem kõigi jaoks, kel vähegi empaatiavõimet. Tahaks kuidagi ministrit aidata, ulatada talle abikäe. Aitame kõik koos, aitame ministrit!

Tagasi üles