Kalju nüpeldas Florat 4:0 ja taastas põnevuse

Flora - Nõmme Kalju.

Jalgpalli Eesti meister 2017 pole veel selgunud, sest liider FC Flora kaotas koduväljakul teise kohtumise järjest, kui sai 876 pealtvaataja ees põhjalikult nüpeldada Nõmme Kalju käest. 0:4 polnud lihtsalt kaotus, vaid piinlik kolakas, mis võib peale materiaalse tuua kaasa ka psühholoogilise kahju. Flora enesekindlus sai Lillekülas sügava haava.

Et FC Levadia rullis eile õhtul Kadriorus 5:0 üle Sillamäe Kalevist, on tabeliseis täpselt 33 protsendi võrra pingelisem: kui enne eilset edestas Flora Levadiat üheksa ning Kaljut 12 punktiga, siis nüüd on marginaalid vastavalt kuus ja üheksa. Mängida on seitse vooru, kus läheb jagamisele kuni 21 punkti meeskonna kohta. Variante jagub.

Loiult esinenud Flora jäi kaotusseisu 37. minutil, kui nurgalöögi järel pääses trahvikasti kaare juurest virutama Deniss Tjapkin, kelle jõuline löök oli Mait Toomile tõrjumatu. Lõplik murdepunkt oli Marco Lukka eemaldamine 58. minutil. Flora keskkaitsja teenis mõnekümnesekundilise vahega kaks kollast kaarti.