Sisukord
Postimees
Postimees
16.09.2017
Eesti Lembelind sai uue elupaiga Mõisaomanik peab leppima ootamatute külalistega Ootamatu majanduskasv tegi eelarve koostamise lihtsaks Prantsuse kolonel: võõrleegioni Eestisse tulek oli juhus (44) Endine mõisaomanik: kaks võõrast sain toast kätte (7) Välismaa Politsei tunnistas Londoni rongiplahvatuse terrorirünnakuks Junckeri optimistlik musi (5) Birmas ägenevad tapatalgud (2) Arvamus Juhtkiri: valitsus šampanjavannis (6) Marti Aavik: nad peavad sind napakaks (20) Nobelist Kurt Wüthrich sai Eesti teadusest aimu Endel Lippmaa kaudu (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: Diiva Barcelonast Haapsalu maffia lõpulüli (1) Tugev teoorias, nõrk praktikas (12) Valge mees oskab hüpata! Postimees 1928. aastal: Soome-Rootsi lihasõda Tiina Kaukvere: ma olen müüdimurdja (18) Kultuur Superministeerium kui monument Exceli tabelile (4) Kätlin Kaldmaa: Kaladest ja puudest, inimestest ja laevadest Aja auk. Kontroll Nädala plaat. Lateraalne evolutsioon Karin Rask: Mulle meeldivad lood, mis esitavad vaatajale väljakutse Sport Põlvetraumad – freestyle-suusatamise kutsehaigus Võitmatu Kelly raske seis Mart Soidro: terves kehas terve vaim (3) Singapuri etapp: strateegiliste plaanide ja otsuste tõehetk Sloveenia tähelennu pant – meeskonnatöö AK Kätlin Kaldmaa: Kaladest ja puudest, inimestest ja laevadest Superministeerium kui monument Exceli tabelile (4) Juurikas: munapiiks on tervisele kasulik Juurikas: Märt Sults lummab Euroopat Prognooside tegemise kunst ja teadus Mihkel Kunnus: tarkus istub korraga kahel toolil Mart Juure gooti stiilis unenäod Kuidas ärkamisajal armastati? (1) Peeter Langovitsi tagasivaade: Diiva Barcelonast Nobelist Kurt Wüthrich sai Eesti teadusest aimu Endel Lippmaa kaudu (1) Nädala plaat. Lateraalne evolutsioon Aja auk. Kontroll Tiina Kaukvere: ma olen müüdimurdja (18) Arter E-riigi reliktid Сәттілік* ehk reisikiri pulmapeost Kasahstanis Olümpiastaadion, kus eestlane Guinnessi rekordiga hakkama sai Greyp G12S – elektriratas edasijõudnutele Orkaanipaanika: paanikast saab kasu lõigata Horoskoop Lisatud galerii! Disaini- ja mööblimessi Habitare paneb ideed lendama Filmiarvustus «Madame»: pentsik printsess Pariisis Seljakotid selga! Karin Rask: Mulle meeldivad lood, mis esitavad vaatajale väljakutse Pealinna parima pitsa jahil Uus kuum sai Tartust Riiga jalgrattaga – kuidas siis veel? Tiina Park: Gruusia või Kruusia (2) Sõiduproov: Renault Alaskan. Kõva tööloom, pop pintsak seljas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Karin Rask: Mulle meeldivad lood, mis esitavad vaatajale väljakutse

17 min lugemist
  • Sel sügisel on mitu head põhjust Karin Raskiga (38) lähemalt tuttavaks saada.
  • Karin astub Evana üles seriaalis "Nukumaja"ja jõuab lavale kahes teatritükis.
  • Kalamaja Printsessi märgi all valmis tal esimene kollektsioon täiskasvanutele.
Karin Rask FOTO: Mihkel Maripuu

Sel sügisel on mitu head põhjust Karin Raskiga (38) lähemalt tuttavaks saada. Igal esmaspäevaõhtul astub ta meile elutuppa Evana uues, kõhedust tekitavas põnevussarjas «Nukumaja». Lisaks särab kahes valmivas teatritükis ning esitleb täiskasvanute kollektsiooni Kalamaja Printsessi moemärgi all.

Tellijale Tellijale

Mõni inimene oleks justkui loodud kaugelt vaatamiseks – siis paistab ta imeline, hurmav ja huvitav, lähivaates aga kipub lummus hajuma ja sära tuhmuma. Teatrilavalt ja helendavalt areenilt leiab selliseid karaktereid eriti tihti… Karin Rask on eriline nähtus, sest temas keeb elu eredamaltki, kui ekraane ja dekoratsioone ette ei jää. Mida lähemalt vaatad, seda põnevamaks pilt muutub! Selles väikeses tõhusas tegelases on palju enamat kui haldjalikult habras figuur ja gretagarbolikult kaunid silmad: mägesid nihutavat energiat, spontaansust, kangust ja palju muudki. «Eks ma oma sisemaailmast leian ainet kõigi karakterite jaoks, keda kehastan. Kõigis meis on palju tahke, helgemaid ja tumedamaid,» ütleb näitlejanna.

Tihti peetakse Karinit kaunitariks, kes vaid hea välimuse tuules elust läbi hõljub ja ise eriti rassima ei pea. Kuid see on lausa ebaõigluse tipp! Karin on tegutseja, kes tahab kõigega just ise hakkama saada. Mis on aga ühtmoodi nii tuttavale kui ka võõrale, see on tema rõõm – selles suures naeratuses pole küll kübetki näitlejameisterlikkust, see lihtsalt ongi päris.

15.09.2017 18.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto