R, 27.05.2022

Kommentaar: ühe lollaka kakluse füsioloogia, anatoomia ja hügieen

Marek Tiits
, jalgpallivaatleja
Kommentaar: ühe lollaka kakluse füsioloogia, anatoomia ja hügieen
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Episood laupäevasest jalgpallikaklusest Lasnamäe kunstmurustaadionil. FC Flora dressipluusis mehele otsa vaatav mees on FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar.
Episood laupäevasest jalgpallikaklusest Lasnamäe kunstmurustaadionil. FC Flora dressipluusis mehele otsa vaatav mees on FC Infoneti tegevjuht Aleksandr Altosar. Foto: Brit Maria Tael

Möödunud laupäeval mängiti Lasnamäel jalgpalli. Kohtusid kaks klubi, mille olemuslikud alused, filosoofiast mängustiilini, on nii diametraalselt erinevad, et neid kõrvutada tundub esiotsa võimatuna: lasnamäelastest väljakuperemehed ehk venekeelne klubi FC Infonet ja Kitsekülas baseeruv eestikeelne FC Flora.

Flora 3:1 võidust oluliselt enam pakub kõneainet mängu lõpuhetkedel tribüünidel juhtunu. Kakeldi. Ja veriselt.

Nagu ikka konfliktide puhul, on kummalgi poolel oma vääramatu õigus. Kus tõde on, jääb sellistes kaasustes sageli välja selgitamata. Seekordki jõutakse tõeotsinguil ilmselt kuhugi poolele teele, sest uurimiseks kasutada olev pildi- ja videomaterjal ei võimalda konflikti taasesitada selle algusest peale, vaid alles hetkest, kui veri ja hambad juba lendasid. Seetõttu ei ole võimalik üht ega teist poolt lõplikult süüdi ega õigeks mõista.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Reis
Tartu Postimees
Tagasi üles