E, 4.07.2022

Erikooli direktor: praegu on jah kriitiline olukord

Nils Niitra
, reporter
Erikooli direktor: praegu on jah kriitiline olukord
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 10
Juba eile päeval jõudis meediasse info, et Maarjamaa hariduskolleegiumis on kord käest ning õhtupoolikuks polnud midagi muutunud - kooli juures käinud Postimehe fotograafi kaamerasima ette jäid järjekordsed üle värava turnivad ja tuletõrjeredelil ronivad lapsed.
Juba eile päeval jõudis meediasse info, et Maarjamaa hariduskolleegiumis on kord käest ning õhtupoolikuks polnud midagi muutunud - kooli juures käinud Postimehe fotograafi kaamerasima ette jäid järjekordsed üle värava turnivad ja tuletõrjeredelil ronivad lapsed. Foto: Margus Ansu

Maarjamaa hariduskolleegiumi direktor Maire Reest tunnistab intervjuus Postimehele, et olukord on koolis praegu kriitiline, sest uute laste kohanemine kooli reeglitega võtab aega.

- Käisin isegi kohal ja nägin neid üle aia kalpsavaid noori mehi. Kord on ju selline, et nad ei tohiks ilma loata, saati veel üle aia, territooriumilt väljuda?

Iseenesest kord on tõesti selline, et noored ei tohiks üksinda territooriumilt väljuda. Meil on koolis ühed õpilased kohtumäärusega ja teised lapsevanema avalduse alusel. Kohtumäärusega õpilastele on meil võimalik panna väga selged liikumispiirangud, aga avaldusega lastel on natuke suuremad vabadused ja me saame piirata nende liikumist ainult koolikorralduslike meetmetega – kooli kodukorra ja õpilaskodukorraga.

Märksõnad
Tagasi üles