Sisukord
Tarbija
Tänane leht
23.09.2017
Eesti Ülikool ja emakeel (1) EKRE kardab õiguskomisjonis kambakat (55) Eesti Energia siseneb Soome ja Rootsi turule Kaagvere erikooli juht lahkub tuleval nädalal ametist Kohus mõistis oma naise süüdanud süürlase pikaks ajaks vangi Välismaa Aina enam Saksa geisid valib paremäärmuslasi «Luku taga» hullunud Makedoonia üritab saada Euroopaks Impulsiivne Angie (1) Saksamaa alustas lõpuspurti Arvamus Fotod: Panmunjom – sürreaalselt reaalne maailm (4) Juhtkiri: austagem fakti, hoidkem mõttevabadust Ülikool ja emakeel (1) Impulsiivne Angie (1) Kelly, sul on aega! Elagu trupp! Siim Kallas: ise majandamine või tasuta vaesus? Milline oleks tänane IME? (48) Mart Kivastiku veste: metsavennad, me võidame niikuinii! (18) EKI keelekool: kas hundil ja heal lapsel ikkagi mitu nime? Agu Laisk: teadlane kui Sherlock Holmes (6) Mihhail Lotman: rassistlik piim ja poliitkorrektsus (49) Kultuur Filmiarvustus «Victoria ja Abdul»: kas vanad naised tõesti armuvad? Aja auk. Kummaline lugu lendavate taldrikuteta Elagu trupp! Nädala plaat. Võimeid veel enamaks Siim Kallas: ise majandamine või tasuta vaesus? Milline oleks tänane IME? (48) Sport Kelly, sul on aega! Kanter innustab lapsi, sära silmis ja katsetab peagi uut ametit Põhja-Koreas käinud Bramanis: olümpiaboikott on tõenäoline Killing sihib vähemalt poolfinaali Tarbija Millist telefoni valida esimese klassi õpilasele? (3) AK Vikerkaar loeb. Torn Juurikas. Faktikontroll paljastab Juurikas. Andrus Ansip viib Euroopa internetti Andres Adamson: mis juhtus tegelikult Harju Pangaga? (3) Juurikas. Viimane veerg Usk ja sõjakus seestpoolt (2) Varastega mestis ( : ) Ene Mihkelsoni raske pärand (1) Püüd ületada unustus ning tunnistada minevikku Peeter Langovitsi tagasivaade: lõpetamata logiraamat Paul Tammert: tulemas on rasked ajad, kus senised elukorralduse alused võivad hakata vankuma (7) Fotod: Panmunjom – sürreaalselt reaalne maailm (4) Aja auk. Kummaline lugu lendavate taldrikuteta Nädala plaat. Võimeid veel enamaks Agu Laisk: teadlane kui Sherlock Holmes (6) Mihhail Lotman: rassistlik piim ja poliitkorrektsus (49) Arter Ummik on ainult emotsionaalne probleem! (8) Siin näete minu rikkust, minu vaesust, minu rõõmu, minu kurbust Horoskoop Uus Waksal vanas vaksalis Kuhu minna Diplomaat ja teadur Kalev Stoicescu: sõjaohust räägitakse meil liiga palju (4) Filmiarvustus «Victoria ja Abdul»: kas vanad naised tõesti armuvad? Rattaässad sirutavad presidendile poris abikäe Juutide uusaastapüha Tallinnas (2) Zapadi vaiksed värvilised külad Olümpiarajatis: Cresta kelgurada, kõige amatöörlikum olümpiaareen Õunakooki. Aga vanamoodi Ülikonnarevolutsioon: unusta vana pintsak ja avasta uus! Kaja Kallas: saatuse müstilised keerdkäigud Sõiduproov. Alfa Romeo Stelvio: Itaalia mõistusemurdja Meelelahutus Koomiks Sudoku

Millist telefoni valida esimese klassi õpilasele?

4 min lugemist
Tele2 tootedirektor Katrin Aron räägib koolilastele sobivatest telefonidest. FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Lapsed saavad tänapäeval tihti oma esimese telefoni kooliteed alustades. Et lapsevanemal oleks kergem telefoni valida, palus Postimees Telial, Elisal ja Tele2-l soovitusi anda.

Tellijale Tellijale

Igal aastal tulevad telefonitootjad välja uute lipulaevadega ja seejärel natuke nõrgemate mudelitega. Väikesele lapsele kooliminekuks sobiva telefoni leidmine võib olla üsna keeruline tegevus, sest valik on tohutult suur. Palusime kohalikel sideoperaatoritel veidi soovitusi jagada.

Tele2 tootedirektor Katrin Aron arvas, et lapse esimene telefon võiks olla väike ja käepärane, et tilluke käsi seda mugavalt hoida saaks. Esimese valikuna toob Aron välja iPhone SE. «See on mõnus, väike ja kompaktne ning ongi tegelikult seade, mida kooliminevatele lastele kõige enam ostetakse,» ütles Aron. Tootedirektor lisas, et lapsed armastavad ka pilte teha ja iPhone SE-l on väga head esi- ja tagakaamera. Lisaks on Aroni sõnul Apple’i OS-tarkvara üsna lihtne ja loogiline ega tohiks lastele suurt peavalu valmistada.

22.09.2017 25.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto