R, 27.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Tee plaane, mis on seotud igapäevase tööga või siis tervise edendamisega. Järgneval kahel nädalal lükka projektid käima.

SÕNN Mõtled taas, et peaksid rohkem puhkama ja hobide jaoks aega võtma. See ei õnnestu, kui sa ei sea paika konkreetset plaani.

KAKSIKUD Tähelepanu on suunatud pere ja koduga seotud tegemistele. Võimalik, et esile kerkivad kunagised probleemid, millele pead lahenduse leidma.

VÄHK Küllap oled viimasel ajal tunda saanud, millises valdkonnas sul teadmisi ja oskusi napib. Tee endale koolitusplaan!

LÕVI Küllap keerlevad mõtted äriasjade ümber. Midagi uut alustada on täna veel vara, sestap haudu salamisi plaane, tee ettevalmistusi.

NEITSI Noorkuu sinu märgis annab võimaluse uute alguste kavandamiseks. Pane oma soovid kirja või vähemalt mõtle need selgeks!

KAALUD Päev võib olla emotsionaalselt raske, juhul kui sul on mingid vanad asjad lõpetamata. Enese süütundega vaevamine ei vii sind edasi.

SKORPION Sinu peas küpsevad uued koostööplaanid. Pole välistatud, et tegemist on sihtide seadmisega poliitikamaastikul.

AMBUR Küllap mõtled karjäärialastele väljavaadetele. Kui sulle on silma jäänud mingi ahvatlev töökuulutus, siis kirjuta hoolega motivatsioonikirja.

KALJUKITS Nüüd võivad pähe tulvata head mõtted seoses sellega, kuidas puhkuse- või õppereisi kavandada. Ehk torkab silma põnev reklaam.

VEEVALAJA Võid tunda vajadust seltskonnast eemale tõmbuda, mõtiskleda üksinduses natuke asjade üle, mis on sulle tõeliselt tähtsad.

KALAD Armastus on elus kõige tähtsam! Ehkki sa täna temaga ilmselt kohtuda ei saa, on sinu mõtted kindlalt ühe isiku juures.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles