Sisukord
Kultuur
Postimees
18.09.2017
Eesti Graafik: sotsiaaldemokraatide reitingu vedasid tõusule maanoored (6) Valimisheitlus Tallinnas – poliitika pole sumomaadlus (3) Alluvad loetlevad ülemuse vigu (4) Londoni professor nõuab Eesti kodakondsust (5) Majandus Töötamine muutub tundmatuseni (23) Välismaa Valgevene ekspresident: Lukašenka on sisuliselt Putini ori (5) Terroristide käpardlikkus päästis hullemast (1) Zapadil jagatakse ajakirjanikele infot napilt Arvamus Urmo Kübar: vabakonna elujõu tagab rahastamise mitmekesisus (1) Kaupo Meiel: mure on maailma mõnusaim tunne Daniel Pipes: illegaalsete migrantide probleem? Kreekal on lahendus olemas! Postimees 1934. aastal: moodsad mereröövlid Juhtkiri: populaarseim on Reformierakond Jako Salla: kaks sisse ja Kaagverre! (21) Kultuur Magusnukker armastuslaul müstilisele Kohtla-Järvele Sport La Bomba lahkus medaliga, venelased said õppetunni Lätlane käis uperkuuti, EM-tiitlid välismaale Maailma olümpiajuhid tõrguvad Venemaad karmilt karistamast (2) Eesti kaotas finaalis Türgile Rattarajalt haiglasse sattunud Raio Piiroja: ehmatas ära, ei olnud kunagi varem midagi sellist kogenud Esimese täismängu teinud Mets aitas Breda võidule Ligur jõudis Riias finaali, Solberg haiglasse Manchester näitab Inglismaal rammu Ferrari kinkis trumbid Hamiltonile Teadus Läänemere kaldal tegutses naissoost viikingisõdalane (4) Tartu Mis oleks, kui teeks kõik sõidud punaste bussidega? Kuus tartlast proovisid järele Tartlased aitasid Hiinas «Aida» lavale Taxify uus hinnapoliitika ajab taksojuhtidel harja punaseks (2) Näituse ja Lehola ristmikult kadus vasakpöörderada (3) Briti politseinik sportis Masingu kooli lastega Tarvo Siilaberg: Kuidas luua kogukondlikku kooli? ProtoLabi leib tuleb peenmehaanikast (1) Raimu Hanson Hiinas: ajast kõvasti ees Meelelahutus Koomiks Sudoku

Raimu Hanson Hiinas: ajast kõvasti ees

1 min lugemist
Vaade üsna keset Shanghaid asuvast hotellist Shanghai, kus elas Vanemuise ooperikoor ja ka Raimu Hanson. Pilt on tehtud hotelli aknast 18. korruselt. FOTO: Raimu Hanson

Tänase kultuurilehekülje lugu on kirjutatud Shanghais samanimelise hotelli 18. korrusel. Siin hotellis peatus Vanemuise ooperikoor, et osaleda Shanghai Suure Teatri «Aidas».

Vabal ajal oli tartlastel võimalus hiigellinnas, kus on elanikke üle 25 miljoni, ringi vaadata. Hommikuses söögilauas ja proovide vaheajal tulid jutuks nähtud templid, muuseumid ja turukombed, pilvelõhkujad ja räämas lobudikud, hiilgus ja viletsus. 

Mõnedki öised tunnid teise esietenduse järel laupäeval möödusid peaaegu poolel kooril hotellist paarikümneminutilise jalutuskäigu kaugusel Jenny baaris ehk Kassibaaris, millest kirjutab Anneli Vilu raamatus «Minu Shanghai». Sinna oli kogunenud sama linna ja Pekingi eestlasi, kes tihtipeale kohtuvad Anneli Vilu eestvõttel. Baari perenaisel on nendeks puhkudeks varutud pisikesed sinimustvalged. 

Need viimased read siin on kirjutatud pärast Kassibaarist naasmist kell 2.30. Nii et on juba pühapäev. Eestis on just lõppenud «Aktuaalne kaamera» ja laupäev veel täies jõus. Vanemuislased on ajast viis tundi ees. 

Seotud lood
16.09.2017 19.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto