Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Liidust lahkujad süüdistavad Mõisa Savisaare ärakasutamises

2 min lugemist

Savisaare ja Tegusa Tallinna liidust lahkunud Feja Räim, Marina Korlinia ja Andres-Marius Rosenblatt selgitasid Stolitsas avaldatud avalikus kirjas valimisliidust lahkumise põhjuseid. Ettevõtja ja poliitik Jüri Mõis lükkas nende väited ümber.

Tellijale

«Meie, Keskerakonna liikmed, lahkudes Savisaare ja Tegusa Tallinna valimisliidust, peame oluliseks teavitada avalikkust lahkumise põhjustest. Savisaare liidu loomise idee oli keskerakondlaste toetamine. Praegu on aga selgunud, et see ühendus on loodud Olga Ivanova ja teatud ringi oligarhide isiklike huvide realiseerimiseks,» seisis kirjas.

Esimeseks häirekellaks oli nende sõnul Tegusa Tallinnaga ühinemine. Valimisliidust lahkunute sõnul lähevad kandidaadid küll koos valimistele, kuid ühist programmi välja ei töötatud. Räime, Korlinia ja Rosenblatti sõnul ütlesid Tegusat Tallinna toetavad inimesed otse välja, et Edgari häältega saab linna volikokku kuus-seitse ärimeest.

18.09.2017 20.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto