Sisukord
Arter
Postimees
23.09.2017
Eesti Ülikool ja emakeel (1) EKRE kardab õiguskomisjonis kambakat (55) Eesti Energia siseneb Soome ja Rootsi turule Kaagvere erikooli juht lahkub tuleval nädalal ametist Kohus mõistis oma naise süüdanud süürlase pikaks ajaks vangi Välismaa Aina enam Saksa geisid valib paremäärmuslasi «Luku taga» hullunud Makedoonia üritab saada Euroopaks Impulsiivne Angie (1) Saksamaa alustas lõpuspurti Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: lõpetamata logiraamat Postimees 1935. aastal: viljakoristamise talgute verine lõpp Fotod: Panmunjom – sürreaalselt reaalne maailm (4) Juhtkiri: austagem fakti, hoidkem mõttevabadust Ülikool ja emakeel (1) Impulsiivne Angie (1) Kelly, sul on aega! Elagu trupp! Siim Kallas: ise majandamine või tasuta vaesus? Milline oleks tänane IME? (48) Mart Kivastiku veste: metsavennad, me võidame niikuinii! (18) EKI keelekool: kas hundil ja heal lapsel ikkagi mitu nime? Kultuur Filmiarvustus «Victoria ja Abdul»: kas vanad naised tõesti armuvad? Aja auk. Kummaline lugu lendavate taldrikuteta Elagu trupp! Nädala plaat. Võimeid veel enamaks Siim Kallas: ise majandamine või tasuta vaesus? Milline oleks tänane IME? (48) Sport Kelly, sul on aega! Kanter innustab lapsi, sära silmis ja katsetab peagi uut ametit Põhja-Koreas käinud Bramanis: olümpiaboikott on tõenäoline Killing sihib vähemalt poolfinaali Tarbija Millist telefoni valida esimese klassi õpilasele? (3) AK Andres Adamson: mis juhtus tegelikult Harju Pangaga? (3) Juurikas. Viimane veerg Usk ja sõjakus seestpoolt (2) Varastega mestis ( : ) Ene Mihkelsoni raske pärand (1) Püüd ületada unustus ning tunnistada minevikku Peeter Langovitsi tagasivaade: lõpetamata logiraamat Paul Tammert: tulemas on rasked ajad, kus senised elukorralduse alused võivad hakata vankuma (7) Fotod: Panmunjom – sürreaalselt reaalne maailm (4) Aja auk. Kummaline lugu lendavate taldrikuteta Nädala plaat. Võimeid veel enamaks Arter Horoskoop Uus Waksal vanas vaksalis Kuhu minna Diplomaat ja teadur Kalev Stoicescu: sõjaohust räägitakse meil liiga palju (4) Filmiarvustus «Victoria ja Abdul»: kas vanad naised tõesti armuvad? Rattaässad sirutavad presidendile poris abikäe Juutide uusaastapüha Tallinnas (2) Zapadi vaiksed värvilised külad Olümpiarajatis: Cresta kelgurada, kõige amatöörlikum olümpiaareen Õunakooki. Aga vanamoodi Ülikonnarevolutsioon: unusta vana pintsak ja avasta uus! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuhu minna

1 min lugemist

Arter soovitab, kuhu minna, mida teha lähipäevadel.

* Viljandimaal Olustveres kestab terve tänase päeva juba traditsiooniks kujunenud hoidistemess ja kohaliku toidu laat, kus väiketootjad üle kogu Eesti toovad maitsmiseks ja ostmiseks välja parimad palad ja joogipoolise ning pop-up-kohvikutes saab mekkida kohalike kodukokkade hõrgutisi. Valitakse parim soolane, magus ja üllatushoidis, tegutsevad töötoad, saab jälgida künnivõistlust, põhupallidel hüpata, hobusega sõita ja Karl Madise esinemist kuulata.

* Maailmas suuruselt kolmas maastikurattamaraton, 20. Tartu rattamaraton pakub sel nädalavahetusel taas osalemisrõõmu noortele ja vanematele, tugevamatele ja mitte nii väga tugevatele. Põhidistantsid viivad võistlejad Lõuna-Eesti vaheldusrikastele maastikuradadele, pere nooremaid aga ootavad juba täna Tartus lastesõidud.

* Teadlaste öö festival on Eesti ainus ja Balti riikide pikima traditsiooniga teadusfestival, mis sai alguse juba 2005. aastal. Homme startiv festival tipneb teadlaste ööga, mida korraldatakse kokku 24 Euroopa riigi pea 300 linnas.

* Täna ja homme on Tartu Treffneri gümnaasium Jaapani popkultuuri päralt – toimub järjekordne AniMatsuri, mis hõlmab ettekandeid, võistlusi, töötubasid, võistluskunsti demonstratsioone jpm. Homse päeva põhisündmus on aga kindlasti kostüümivõistlus ehk cosplay, mis ka Eestis üha enam fänne kogub.

* Rakvere juhatab homse rahvuste päeva sisse juba täna, kutsudes sel puhul maitsma rahvustoite «Kamalamba» nimega ettevõtmisel. Kireval toidutänaval pakuvad head-paremat Rakvere ja Virumaaga seotud teistest rahvustest inimesed, kes siin lühemat või pikemat aega elanud.

* Tallinna külje all Luigel saavad vanavarahuvilised ja kollektsionäärid teha homme põnevaid avastusi vanavara ja käsitöö hulgast, lastel on samal ajal võimalik lustida karussellil ja sõita poniga.

* Tallinnas Estonia kontserdisaalis tähistab kontserdiga «Siin on see laul» homme oma 80. sünnipäeva armastatud laulja Voldemar Kuslap. Esitamisele tulevad operetimeloodiad, Eesti estraadimuusika klassika ja laulud Frank Sinatra repertuaarist.

Seotud lood
22.09.2017 25.09.2017
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto