Sisukord
Sport
Postimees
21.09.2017
Eesti Inspektsioon palub uurida superministeeriumi puudusi ERRi suurtoimetusi asuvad juhtima Killandi, Samost ja Kala E-ehmatus läks eesti rahvast mööda (5) Ravijärjekordade lühendamiseks läheb 35 miljonit (1) Sügisvihm ajas Soomaal jõed üle kallaste Jumalaga, Ene! Majandus Norra naftafondi uskumatu kasv (2) Graafik: palgakasv hääbub pärast 40. sünnipäeva (1) Välismaa Riik, mis on veetnud viimase kuu katastroofide meelevallas ÜRO Peaassamblee näitas otstest hargnevat maailma Saatuse iroonia: mehhiklased mälestasid katastroofi päeval 1985. aasta maavärina ohvreid Kaljulaid rõhutas vajadust ÜRO-d reformida (2) Arvamus Nils Niitra: enne kui kaebad, mõtle (7) Edasi 1982. aastal: nüüd kartulipõllul Ave Lauren ja Mari-Liis Jakobson: sisserände punktisüsteem pole võluvits Juhtkiri: alistumine või normaalsus (2) Kultuur Sonaat pillile, mida ei ole olemas, ja veel muusikat Rahvusooperi uus hooaeg tuleb rahvuslik Sport Viha naise surma pärast ajas Ferdinandi poksiringi Eestisse naasev Bamba Fall ootab Egiptuses viisat Annemiek van Vleuten - surmasuust aastaga maailmameistriks Tartu Reformierakonnale koidab Tartus taas supertulemus Keskerakond viskas oma ridadest välja kolm «ohvitseri» (1) Kas uus puutüli? Vabadussõja südamekujulise memoriaali pärnadesse löödi saed sisse (4) Ilmatsalu rahvas võib taas puhast vett juua Kantri hotell paneb uksed kinni Nelja rajaga tee ei korva iial kiirrongi puudumist (1) Risto Mets: turismis tuleb meelde jääda Filosoof: emotsioonideta ei suudaks me isegi seda otsustada, mida hommikul süüa (7) Tantsijad lisasid Tartu tuntud kohtadele tavatut värskust Rõngu talunaise päevaraamat annab ajaloo keerdkäikudele inimliku mõõtme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestisse naasev Bamba Fall ootab Egiptuses viisat

2 min lugemist
Senegali korvpallu Bamba Fall mängis 2011-14 BC Kalev/Cramos ja tuli kolmel puhul Eesti meistriks. FOTO: Margus Ansu

Aastatel 2011–2014 Kalev/Cramosse kuulunud Senegali keskmängija Bamba Fall ootab praegu Kairos viisat, mis lubaks tal Eestisse tulla. Nimelt peaks 216 sentimeetri pikkune tsenter liituma TLÜ/Kalevi meeskonnaga.

Tellijale Tellijale

31-aastase Falliga on klubil leping juba sõlmitud ning praegu ongi kõik vaid viisa taga. «Euroopa olukord väga kiita pole ning kõiki, kes tulevad, võetakse kui põgenikke. Väga tihti ei pea kedagi Senegalist Eestisse tooma ka,» selgitas meeskonna peatreener Raido Roos olukorda.

Falliga on asju aetud ligi kaks nädalat. Toimingud on jõudnud nii kaugele, et Senegalist on mees jõudnud Kairosse, kus on olemas Eesti saatkond. «Senegalis oli võimalik asju ainult prantsuse keeles ajada ning ega vastused olnud ka päris konkreetsed,» põhjendas Roos, miks Fall praegu Egiptuse pealinnas viibib.

20.09.2017 22.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto