Sisukord
Sport
Postimees
21.09.2017
Eesti Inspektsioon palub uurida superministeeriumi puudusi ERRi suurtoimetusi asuvad juhtima Killandi, Samost ja Kala E-ehmatus läks eesti rahvast mööda (5) Ravijärjekordade lühendamiseks läheb 35 miljonit (1) Sügisvihm ajas Soomaal jõed üle kallaste Jumalaga, Ene! Majandus Norra naftafondi uskumatu kasv (2) Graafik: palgakasv hääbub pärast 40. sünnipäeva (1) Välismaa Riik, mis on veetnud viimase kuu katastroofide meelevallas ÜRO Peaassamblee näitas otstest hargnevat maailma Saatuse iroonia: mehhiklased mälestasid katastroofi päeval 1985. aasta maavärina ohvreid Kaljulaid rõhutas vajadust ÜRO-d reformida (2) Arvamus Nils Niitra: enne kui kaebad, mõtle (7) Edasi 1982. aastal: nüüd kartulipõllul Ave Lauren ja Mari-Liis Jakobson: sisserände punktisüsteem pole võluvits Juhtkiri: alistumine või normaalsus (2) Kultuur Sonaat pillile, mida ei ole olemas, ja veel muusikat Rahvusooperi uus hooaeg tuleb rahvuslik Sport Viha naise surma pärast ajas Ferdinandi poksiringi Eestisse naasev Bamba Fall ootab Egiptuses viisat Annemiek van Vleuten - surmasuust aastaga maailmameistriks Tartu Reformierakonnale koidab Tartus taas supertulemus Keskerakond viskas oma ridadest välja kolm «ohvitseri» (1) Kas uus puutüli? Vabadussõja südamekujulise memoriaali pärnadesse löödi saed sisse (4) Ilmatsalu rahvas võib taas puhast vett juua Kantri hotell paneb uksed kinni Nelja rajaga tee ei korva iial kiirrongi puudumist (1) Risto Mets: turismis tuleb meelde jääda Filosoof: emotsioonideta ei suudaks me isegi seda otsustada, mida hommikul süüa (7) Tantsijad lisasid Tartu tuntud kohtadele tavatut värskust Rõngu talunaise päevaraamat annab ajaloo keerdkäikudele inimliku mõõtme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viha naise surma pärast ajas Ferdinandi poksiringi

1 min lugemist
Rio Ferdinand sihib tiitleid profipoksis. FOTO: Dominic Lipinski/AP

Endine Manchester Unitedi ja Inglismaa jalgpallikoondise keskkaitsja Rio Ferdinand teatas, et naaseb sporti. Aga mitte jalgpallurina, vaid alustab karjääri profipoksis. Otsuse tagamaad peituvad eraelulises tragöödias.

Tellijale Tellijale

Kaks aastat tagasi kaotas Ferdinand abikaasa Rebecca, kes suri vähki. Just oma naise surmaga kaasnenud viha on see, mis ässitab 38-aastase eksjalgpalluri võitlusringi. «Poks on midagi, millele saan pärast viimase paari aasta jooksul läbi elatut pühenduda,» ütles Ferdinand ja lisas, et kogetu on tekitanud temas viha ning on vaja kohta, kuhu see suunata.

Ferdinand kasvatab üksikisana kolme last. Tema sõnul toetavad nii Lorenz, Tate kui ka Tia tema karjäärivalikut. «Lapsed manitsesid lihtsalt, et mind ringis nokauti ei löödaks. Pean säilitama austuse, kui ma poksiringi astun, ning andma endast kõik, et seda ei juhtuks.»

20.09.2017 22.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto