Sisukord
Arvamus
Postimees
22.02.2020
Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu (6) Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? (2) Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast (33) KOHALIK VAADE ⟩ Kolmejalgsed vallandasid Leedus liiklusraevu (15) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega (5) Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (6) Sipsik elab veel! (1) Läti ema eksirännakud (3) Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (22) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat (1) Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Uus normaalsus: jäävabal talvel sööb torm Eesti randa nagu labidaga Merendus Hiina viirus muserdab maailma laevandust AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» (75) Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (21) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab (5) Arter Depressiooni põrgust pääsenud Liis Velsker: emotsioonide kõikumine oli nii metsik, et ma enam ei jaksanud nendega tegeleda (4) Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (38) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks VIDEO. Mägine Itaalia: hirmud, viirastused ja maagia Ei karjet, ei kõmakat, matkaja lihtsalt kadus teelt Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Superstaar Anne Veski: «Paabulinnuks ei pea saama!» (1) Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (22) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1994. aastal: bussisõit pole lõbuasi

1 min lugemist
Inimesed bussis. FOTO: Internet

Kirjutab lugeja Mare Rannik:

«Bussipiletid aina kallinevad, aga sõidumugavustest pole märkigi. Vähe sellest, et bussitäied inimesi sunnitakse keset sõitu kümneid minuteid passima kaubamaja ees, küll turuväravas, bussid on kasimata ja katkised.

Erakordne elamus oli reede, 16. septembri hommikul pisut enne kaheksat 3. bussis. Turu juures väljus juht, käis ringi ümber bussi ja hakkas sõitjaid hurjutama: tulge kohe välja, õhupadi ei pea nii hulgale rahvale vastu, mis teil üldse arus on, et ronite nii täis bussi...

Nagu oleks lõbuasi täis bussis sõita! On bussifirma mure panna bussid kasvõi tipptundidel tihedamalt käima, et need poleks nii tihkelt täis pressitud. Siis oleksid bussid vähem koormatud ja sõitjad saaksid hingamise ruumi.

P.S. Rikki läks 3. liini buss ka eelmisel neljapäeval pärast üheksat Kalda tee peatuses, inimesed said tagapool tulnud 1. ja 5. bussile. Tänada tahaks üleeilehommikuse bussi juhti, kes lõhkenud tagakummist hoolimata ei jätnud tööleruttajaid teele. Liini numbrit ja täpset aega ei julge märkida, sest heateo tegija võib ülemustelt pahandada saada.»

22.09.1994
 

Seotud lood
    21.02.2020 24.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto