Sisukord
Arvamus
Postimees
22.09.2017
Eesti Saksamaa on valimiste eel küberohtudest teadlik Kõlvart nopib sportlastega Põhja-Koreas medaleid (2) Digiarutelu meelitab Eestisse Euroopa liidrid eesotsas Merkeli, Macroni ja Mayga Lahkus legendaarne poliitik Lauristin: hirmulaine sunnib küsima, kas eestlased on endas selgusel (46) Majandus Angry Birdsi looja tahab ehitada tunneli hiinlaste rahaga (1) USA keskpank hakkab rahamassi vähendama (1) Adamson: tahan näha, kas Versobankis on võimalik teha läbipaistvat äri Välismaa Sotsiaalmeedial on Saksamaa valimiskampaanias tähtis roll Kästud unustada: NKVD põletas tšetšeenide küüditamise ajal mitusada inimest (4) Moskva keelas filmi massimõrvast: see on väljamõeldis Arvamus Bruno Mölder: keeletu mõttelugu? (3) Karmo Tüür: keda valida – valimised kui investeering (4) Henrik Roonemaa: miks Apple nii edukas on ja mis temast edasi saab (1) Juhtkiri: vali Keskerakond või lähed põrgu (4) Ekspert: sakslased hääletavad stabiilsuse poolt (1) Marti Aavik: keel, loeng ja võim (8) Postimees 1994. aastal: bussisõit pole lõbuasi Kultuur Vaimustuse ja veendumusega moodsa teatri poole Kultuuri lühiuudised Sport Pyeongchangi olümpiale sõidab väikseim Eesti koondis pärast 2002. aastat (1) Tanel Laanmäel opereeriti mõlemat põlve Video: kas Mattias Käit pääseb homme põhitiimis platsile? Kalevi kaotus näitas kätte seni märkamata jäänud murekohad ROKi põhjakorealasest liige tõmbas pinged maha Heiki Pruuli olümpiaessee: võit iga hinna eest? Cretu töö Venemaal koondist ei takista, Eesti osaleb uues Euroopa liigas Tartu Puhja vallavanem: mujal polnud kergliiklusteele ruumi (1) Sügisesse jäänud teeremont pikendab hommikusi ummikuid Südamekujulises pargis seisev ausammas pääses omal ajal napilt õhkulaskmisest Emajõe-Suursoo külastuskeskuse seis on endiselt segane Euroopa õpilasteaduse tippsündmusel esinevad kaks Tartu noort Veteranratas veereb oma kahekümnendat maratoni Ene Mihkelson pühendas tähelepanu sõnale (1) Mariann Raisma: milline võiks olla Tartu uus kultuurikeskus? (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1994. aastal: bussisõit pole lõbuasi

1 min lugemist
Inimesed bussis. FOTO: Internet

Kirjutab lugeja Mare Rannik:

«Bussipiletid aina kallinevad, aga sõidumugavustest pole märkigi. Vähe sellest, et bussitäied inimesi sunnitakse keset sõitu kümneid minuteid passima kaubamaja ees, küll turuväravas, bussid on kasimata ja katkised.

Erakordne elamus oli reede, 16. septembri hommikul pisut enne kaheksat 3. bussis. Turu juures väljus juht, käis ringi ümber bussi ja hakkas sõitjaid hurjutama: tulge kohe välja, õhupadi ei pea nii hulgale rahvale vastu, mis teil üldse arus on, et ronite nii täis bussi...

Nagu oleks lõbuasi täis bussis sõita! On bussifirma mure panna bussid kasvõi tipptundidel tihedamalt käima, et need poleks nii tihkelt täis pressitud. Siis oleksid bussid vähem koormatud ja sõitjad saaksid hingamise ruumi.

P.S. Rikki läks 3. liini buss ka eelmisel neljapäeval pärast üheksat Kalda tee peatuses, inimesed said tagapool tulnud 1. ja 5. bussile. Tänada tahaks üleeilehommikuse bussi juhti, kes lõhkenud tagakummist hoolimata ei jätnud tööleruttajaid teele. Liini numbrit ja täpset aega ei julge märkida, sest heateo tegija võib ülemustelt pahandada saada.»

22.09.1994
 

Seotud lood
    21.09.2017 23.09.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto