Sisukord
Eesti
Postimees
30.09.2017
Eesti Õiguskomisjon võttis luubi alla pedofiilid (2) Piiga oma parimais aastais 16 tähtsat Eesti-visiiti Telia katsetab Tallinki laevades 5G-võrku Süüdistuse järgi võtsid Tallinna Sadama juhid neli miljonit eurot altkäemaksu Jala saabunud Macroni saatis üksik pasunahääl Välismaa 16 tähtsat Eesti-visiiti Antonio Tajani: Euroopal on vaja rohkem liidreid (13) Arvamus Atašeest portfellita ministriks Postimees 1999. aastal: küsitlus Auf Wiedersehen, Ancelotti! Ühistupanga juhi kahvel EKI keelekool: kas tegutseda valsitaktis või marsitaktis? Tarmo Soomere: puhtast matemaatikast vinge tooteni on vaid kuus kukesammu (1) Angelal aega on Juhtkiri: lubadus on võimalus Joonas Hellerma: sõnumid tuules (30) Jelena Skulskaja veste: rumal kardab karikatuuri, tark lipitsemist Tõnu Lehtsaar: saatana sigidikud, valguse inglid, eeslid ja mökud ehk sildistamine konfliktis (3) Kultuur EKI keelekool: kas tegutseda valsitaktis või marsitaktis? Jelena Skulskaja veste: rumal kardab karikatuuri, tark lipitsemist Sport Agüero lõbureis lõppes õnnetult Mart Soidro: EPA võimlast. Nostalgiaga MM-sari teeb Tallinnas ajalugu Vormelimaailma unustatud ringrajad (1) Tarbija Telia katsetab Tallinki laevades 5G-võrku Uus iPhone maksab Eestis sadu eurosid enam kui USAs Pealinna odavaimat ostukorvi ei pakugi LiPo (1) AK Eesti kultuurilugu läbi spordi Tulekivist, koera pabulatest ja teistest toredatest leidudest Võimatu avastus autoparklast Vikerkaar loeb. Poolelutöö «Ma panen su laulu sisse…» Peeter Espak ja Vladimir Sazonov: ei islamofoobiale (33) Tarmo Soomere: puhtast matemaatikast vinge tooteni on vaid kuus kukesammu (1) Saksa valik: Jamaica kokteil või lõpuks ikka lihtsalt õlu (1) Joonas Hellerma: sõnumid tuules (30) Tõnu Lehtsaar: saatana sigidikud, valguse inglid, eeslid ja mökud ehk sildistamine konfliktis (3) Arter Baltimaad kavandavad juubeli puhul mitmeid ühisüritusi Ka Leedu saab saja-aastaseks! Treeneri lollus viib hoolealuse kliinikusse Kaunas Euroopa kultuuripealinnaks Õnnelike leedulaste restoran Ahto Lobjakas: See, et me oleme luterlased ja oskame noa ja kahvliga süüa, ei tee meist veel eurooplasi (35) Parimad kodupelmeenid tulevad Haapsalust Vaata, mis jalad! Jüri Kolk: nii ei saa olla Sõiduproov. Subaru XV - seekord teenäitaja rollis Fotod: Tallinnas sõi kogu Euroopa (13) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Konkreetseid plaane teha ei tasu – nagunii ei oska sa ette näha, kuidas asjad kulgema hakkavad. Aeg toob ootamatusi ja üllatusi.

SÕNN Tasub koristada ja vanu asju ära visata. Eriti hästi tunned end siis, kui saad tegutseda õues, midagi koduümbruses korda teha.

KAKSIKUD Sündmused viivad sinu mõtted minevikus toimunule. Võimalik, et kohtud ammuse tuttavaga, keda sa ei ole aastaid näinud.

VÄHK Tasub koos kallite sõpradega ette võtta midagi arendavat ja põnevat, mis pakub meelelahutust, aga annab ka vajalikke teadmisi.

LÕVI Mõtted ekslevad heldinult mineviku radadel. Igatsed möödunut, tunned kurbust, et kunagi sinu kõrval olnud hea inimene viibib nüüd kaugel.

NEITSI Suguvõsa rahaasjadega seotud tegemistele võib üksjagu aega kuluda. Sa ei pruugi praegu veel kõigest sotti saada.

KAALUD Uute suhete arendamiseks ei ole hetk sobiv. Ent kui tahad mõnest tüütust tüübist vabaneda, tegutse otsustavalt ja näita talle koht kätte.

SKORPION Rahaasjad vajavad täpsust ja hoolikust. Kõikvõimalikud kokkulepped tuleb eelnevalt põhjalikult läbi arutada.

AMBUR Õppimiseks ja enesetäiendamiseks sobiv nädalavahetus. Tuleta meelde ka varem omandatud teadmisi, saad neid täna edukalt rakendada.

KALJUKITS Ilmselt tunned soovi kodus midagi muuta. Aeg on üsnagi sobiv selleks, et vabaneda asjadest, mida sa enam ei vaja.

VEEVALAJA Suhtled mitmesuguste inimestega. Pead arvestama, et nende arusaamad maailmast on vastandlikud ja nad ei saagi omavahel sõbrad olla.

KALAD Vajad romantikat nagu õhku! Eriti õnnelikuna tunned end juhul, kui saad need päevad peaasjalikult kallima kaisus veeta.

Seotud lood
    29.09.2017 02.10.2017
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto