Sisukord
Eesti
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (1) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Eripärased hotellid raputavad Tallinna Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (1) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Loginov jäi norralaste hammaste vahele Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Konkreetseid plaane teha ei tasu – nagunii ei oska sa ette näha, kuidas asjad kulgema hakkavad. Aeg toob ootamatusi ja üllatusi.

SÕNN Tasub koristada ja vanu asju ära visata. Eriti hästi tunned end siis, kui saad tegutseda õues, midagi koduümbruses korda teha.

KAKSIKUD Sündmused viivad sinu mõtted minevikus toimunule. Võimalik, et kohtud ammuse tuttavaga, keda sa ei ole aastaid näinud.

VÄHK Tasub koos kallite sõpradega ette võtta midagi arendavat ja põnevat, mis pakub meelelahutust, aga annab ka vajalikke teadmisi.

LÕVI Mõtted ekslevad heldinult mineviku radadel. Igatsed möödunut, tunned kurbust, et kunagi sinu kõrval olnud hea inimene viibib nüüd kaugel.

NEITSI Suguvõsa rahaasjadega seotud tegemistele võib üksjagu aega kuluda. Sa ei pruugi praegu veel kõigest sotti saada.

KAALUD Uute suhete arendamiseks ei ole hetk sobiv. Ent kui tahad mõnest tüütust tüübist vabaneda, tegutse otsustavalt ja näita talle koht kätte.

SKORPION Rahaasjad vajavad täpsust ja hoolikust. Kõikvõimalikud kokkulepped tuleb eelnevalt põhjalikult läbi arutada.

AMBUR Õppimiseks ja enesetäiendamiseks sobiv nädalavahetus. Tuleta meelde ka varem omandatud teadmisi, saad neid täna edukalt rakendada.

KALJUKITS Ilmselt tunned soovi kodus midagi muuta. Aeg on üsnagi sobiv selleks, et vabaneda asjadest, mida sa enam ei vaja.

VEEVALAJA Suhtled mitmesuguste inimestega. Pead arvestama, et nende arusaamad maailmast on vastandlikud ja nad ei saagi omavahel sõbrad olla.

KALAD Vajad romantikat nagu õhku! Eriti õnnelikuna tunned end juhul, kui saad need päevad peaasjalikult kallima kaisus veeta.

Seotud lood
    15.02.2020 17.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto