Sisukord
Kergejõustik
Postimees
23.09.2017
Eesti Ülikool ja emakeel (1) EKRE kardab õiguskomisjonis kambakat (55) Eesti Energia siseneb Soome ja Rootsi turule Kaagvere erikooli juht lahkub tuleval nädalal ametist Kohus mõistis oma naise süüdanud süürlase pikaks ajaks vangi Välismaa Aina enam Saksa geisid valib paremäärmuslasi «Luku taga» hullunud Makedoonia üritab saada Euroopaks Impulsiivne Angie (1) Saksamaa alustas lõpuspurti Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: lõpetamata logiraamat Postimees 1935. aastal: viljakoristamise talgute verine lõpp Fotod: Panmunjom – sürreaalselt reaalne maailm (4) Juhtkiri: austagem fakti, hoidkem mõttevabadust Ülikool ja emakeel (1) Impulsiivne Angie (1) Kelly, sul on aega! Elagu trupp! Siim Kallas: ise majandamine või tasuta vaesus? Milline oleks tänane IME? (48) Mart Kivastiku veste: metsavennad, me võidame niikuinii! (18) EKI keelekool: kas hundil ja heal lapsel ikkagi mitu nime? Kultuur Filmiarvustus «Victoria ja Abdul»: kas vanad naised tõesti armuvad? Aja auk. Kummaline lugu lendavate taldrikuteta Elagu trupp! Nädala plaat. Võimeid veel enamaks Siim Kallas: ise majandamine või tasuta vaesus? Milline oleks tänane IME? (48) Sport Kelly, sul on aega! Kanter innustab lapsi, sära silmis ja katsetab peagi uut ametit Põhja-Koreas käinud Bramanis: olümpiaboikott on tõenäoline Killing sihib vähemalt poolfinaali Tarbija Millist telefoni valida esimese klassi õpilasele? (3) AK Andres Adamson: mis juhtus tegelikult Harju Pangaga? (3) Juurikas. Viimane veerg Usk ja sõjakus seestpoolt (2) Varastega mestis ( : ) Ene Mihkelsoni raske pärand (1) Püüd ületada unustus ning tunnistada minevikku Peeter Langovitsi tagasivaade: lõpetamata logiraamat Paul Tammert: tulemas on rasked ajad, kus senised elukorralduse alused võivad hakata vankuma (7) Fotod: Panmunjom – sürreaalselt reaalne maailm (4) Aja auk. Kummaline lugu lendavate taldrikuteta Nädala plaat. Võimeid veel enamaks Arter Horoskoop Uus Waksal vanas vaksalis Kuhu minna Diplomaat ja teadur Kalev Stoicescu: sõjaohust räägitakse meil liiga palju (4) Filmiarvustus «Victoria ja Abdul»: kas vanad naised tõesti armuvad? Rattaässad sirutavad presidendile poris abikäe Juutide uusaastapüha Tallinnas (2) Zapadi vaiksed värvilised külad Olümpiarajatis: Cresta kelgurada, kõige amatöörlikum olümpiaareen Õunakooki. Aga vanamoodi Ülikonnarevolutsioon: unusta vana pintsak ja avasta uus! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kanter innustab lapsi, sära silmis ja katsetab peagi uut ametit

3 min lugemist
FOTO: Olen Olümpiafänn / EOK

Kuigi kettaheitja Gerd Kanteri hooaeg lõppes juba üle-eelmisel nädalal, on tal lähinädalatel isegi kiiremad ajad kui võistlusperioodil. Üksteist tiitlivõistluste medalit võitnud Kanter on spordinädala patroon ning järgmise seitsme päeva jooksul käib ta koolides, et noortes sporditegemishuvi ärgitada. Äsja valiti Pekingi olümpiavõitja ka rahvusvahelise üliõpilasspordiliidu (FISU) esimeseks hea tahte saadikuks.

Tellijale

«Ega ma omal ajal kindlasti arvanud, et hakkan sporditee edenedes nii palju sõnaga esinema,» räägib Eesti olümpiakomitee sportlaskomisjoni esimehena ametis olev Kanter. «Vahel mõtlen isegi, et oleks endal tollal spordimehega koolis kohtumise võimalus olnud, olnuks väga äge. See on läinud oluliselt aktiivsemaks,» sõnab olümpiavõitja ning selgitab, kuidas üks sportlane suudab oma kogemuse näitel silma särama lüüa paljudel noortel.

Abi on Raul Rebasega kahasse kirjutatud raamatust «Gerd Kanter. 15 sammu võiduni». «Põhisõnumid, mida neile edastan, on mõtted, mida ma olen ise järginud. Need reeglid –  ole aus, oska kaotada, helista emale, toitu tervislikult, õpi hästi – on ühtepidi hästi lihtsad, aga paratamatult võib ühel hetkel järg käest kaduda. Teiselt poolt räägin noortele omaenda lugu. Kuidas ma spordi juurde sattusin või kuidas ma oma kaotuste või ebaõnnestumiste kaudu leidsin lõpuks tee võitude juurde,» räägib ta.

22.09.2017 25.09.2017
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto