L, 1.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Haigekassa juhi konkurss nurjus

Hanneli Rudi
, reporter
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Haigekassa nõukogu ei suutnud täna valida uut juhti. Haigekassa nõugu juht on töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski.
Haigekassa nõukogu ei suutnud täna valida uut juhti. Haigekassa nõugu juht on töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski. Foto: Liis Treimann

Eile kogunes haigekassa nõukogu  asutusele uut juhti valima, kuid salapärane viga kandideerija dokumentides nurjas kogu konkursi.

«Kandidaate isegi ei kuulatud, sest pärast arutelu jõudsime seisukohale, et tuleb kõikide formaalsete, juriidiliste nüansside täitmiseks korraldada uus konkurss, sest kandidaatide dokumentatsioonis oli teatavaid puudujääke,» ütles haigekassa nõukogu juht, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski (SDE).

«On vaieldav, kas need oli piisavad selleks, et küsimust arutada või mitte,» lisas ta. Aga välistamaks kahtlust, kas kõiki protseduurireegleid on järgitud, otsustas nõukogu siiski korraldada uue konkursi. «See võimaldab senistel kandidaatidel, aga ka uutel kandidaatidel oma avalduse esitada,» ütles minister.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles