Sisukord
Valimised 2017
Postimees
27.09.2017
Eesti Tagakülg Savisaare ja Sõõrumaa valimisliit välistab Savisaare linnapeakandidatuuri (10) Tamsalu lemmikloomi ohustab mürgitaja Majandus Nafta hind on tõusuteel (1) Savisaare paralleelriigi tugisammas jagab kontrollimatult laiali maksumaksja raha (16) Välismaa Hiina suretab üheöösuhete traditsiooni Poliitiline ärevus halvas Leedu valitsuse Miks määras Putin ametisse soomeugrilaste eriesindaja? (3) Julge samm ärritab nii naabreid kui liitlasi Iraagi kurdid ütlesid eraldumisele jah Arvamus Kristi Malmberg: paremliberaali raske valik (20) Väino Rajangu: Reidi tee projekti vastased, miks te hirmutate inimesi? (5) Robert Kitt: reguleerimistuhin ja võltsturvalisus (6) Juhtkiri: «linnapank», mida valija ei kontrolli (5) Postimees 1932. aastal: vanemad jätsid maha oma 7 last! Mari Saat: üles, Narayama mäele! Lugu minu noorest haigest sõbrast (3) Kultuur NSVLi iluideaalide kehastused Kultuuri lühid Sport Eesti naistriatleet pääseb Ironmanile Kelly Sildaru ja Eesti olümpiaunistus purunes (9) Kelly Sildaru teekond Eesti rahva südamesse Blogi: PSG, Manchester United ja Basel nautisid hiilgavat õhtut Tartu Valla ja maanteeameti vägikaikavedu ähvardab muuta armastatud supluskoha mudaseks mülkaks (1) Tähtvere uue rulapargi asfalt laguneb Ülikooli raamatukogu remont käib samal ajal keldrist katuseni Raeplatsile kerkivad jõuluajaks kasvuhooned Ülipika jooksuretke ajal kogutud annetused lähevad käiku Küsimus kandideerijatele: mida ette võtta, et lõppeks nurin aeglase ja ebatõhusa bussiliikluse üle? (1) Küsimus kandideerijatele: kas lasteaia kohatasu peab käima samas taktis alampalga tõusuga, nagu on praegu? Aleksandr Kirpu imestab, et temast sai õpetaja Sirle Persidski näeb koolis ehedat rõõmu Peeter Jõeloo aitab lapsi igas õppeaines Ämblikuteadlane tegutseb selle nimel, et niidud saaks taas rohelust täis Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Savisaare ja Sõõrumaa valimisliit välistab Savisaare linnapeakandidatuuri

3 min lugemist
Ühisnimekirja tippudest kohtusid Jüri Mõis, Olga Ivanova ja Urmas Sõõrumaa eile Postimaja Reval Cafés valijatega. Samal ajal pidi Savisaare valimisliidu ja Tegusa Tallinna tuntuim nimi Edgar Savisaar aega kulutama protsessil Harju maakohtus. FOTO: Tairo Lutter

Savisaare Valimisliidu ja Tegusa Tallinna valimisliidu linnapeakandidaat pidi selguma nelikust Urmas Sõõrumaa, Jüri Mõis, Edgar Savisaar ja Olga Ivanova. Kuna Sõõrumaa teatas, et tema ei pürgi meeriks, ning Savisaar soovib pigem volikogukohta, on pretendentide ring veel kitsenenud.

Tellijale

Samas tiksub üha häälekamalt küsimus, millal tuleb valimisliit välja konkreetse linnapeakandidaadi nimega. Mõis nimetas seda ajakirjanduse viisakaks väljapressimiseks, kuid Ivanova jäi tagasihoidlikuks: «Nii palju häid kandidaate, et ei suuda valida.»

Viimases Tallinna linnapea populaarsusküsitluses on näiteks välja toodud Edgar Savisaare nimi. Tõsi, ka küsitluse korraldajad on nimetanud seda pigem spekulatsiooniks. Savisaare tulemus – toetusprotsent 13 – püüab kinni 14-protsendilise toetusega populaarsuselt teisel kohal oleva sotsiaaldemokraadi Rainer Vakra ning teeb pika puuga ära Raivo Aegi (IRL) ja Martin Helme (EKRE) 7-protsendisele toetusele.

26.09.2017 28.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto