Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
27.09.2017
Eesti Tagakülg Savisaare ja Sõõrumaa valimisliit välistab Savisaare linnapeakandidatuuri (10) Tamsalu lemmikloomi ohustab mürgitaja Majandus Nafta hind on tõusuteel (1) Savisaare paralleelriigi tugisammas jagab kontrollimatult laiali maksumaksja raha (16) Välismaa Hiina suretab üheöösuhete traditsiooni Poliitiline ärevus halvas Leedu valitsuse Miks määras Putin ametisse soomeugrilaste eriesindaja? (3) Julge samm ärritab nii naabreid kui liitlasi Iraagi kurdid ütlesid eraldumisele jah Arvamus Kristi Malmberg: paremliberaali raske valik (20) Väino Rajangu: Reidi tee projekti vastased, miks te hirmutate inimesi? (5) Robert Kitt: reguleerimistuhin ja võltsturvalisus (6) Juhtkiri: «linnapank», mida valija ei kontrolli (5) Postimees 1932. aastal: vanemad jätsid maha oma 7 last! Mari Saat: üles, Narayama mäele! Lugu minu noorest haigest sõbrast (3) Kultuur NSVLi iluideaalide kehastused Kultuuri lühid Sport Eesti naistriatleet pääseb Ironmanile Kelly Sildaru ja Eesti olümpiaunistus purunes (9) Kelly Sildaru teekond Eesti rahva südamesse Blogi: PSG, Manchester United ja Basel nautisid hiilgavat õhtut Tartu Tähtvere uue rulapargi asfalt laguneb Ülikooli raamatukogu remont käib samal ajal keldrist katuseni Raeplatsile kerkivad jõuluajaks kasvuhooned Ülipika jooksuretke ajal kogutud annetused lähevad käiku Küsimus kandideerijatele: mida ette võtta, et lõppeks nurin aeglase ja ebatõhusa bussiliikluse üle? (1) Küsimus kandideerijatele: kas lasteaia kohatasu peab käima samas taktis alampalga tõusuga, nagu on praegu? Aleksandr Kirpu imestab, et temast sai õpetaja Sirle Persidski näeb koolis ehedat rõõmu Peeter Jõeloo aitab lapsi igas õppeaines Ämblikuteadlane tegutseb selle nimel, et niidud saaks taas rohelust täis Teenekas kunstiajaloolane laseb heita pilke Tartu hiilgeaega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ülipika jooksuretke ajal kogutud annetused lähevad käiku

1 min lugemist
Mai lõpus jooksis Joel Juht Tallinnast Jõgevale, et koguda raha Siimusti lastekodule tervisespordiväljaku rajamiseks. Kahekümnetunnise jooksuretke vältel kogunes annetustena väljaku rajamiseks ligi kuus tuhat eurot. FOTO: Eili Arula

​Selle aasta maikuu lõpus võttis tantsukooli JJ-Street asutaja Joel Juht ette hullumeelse jooksuretke Tallinnast Jõgevale kogumaks annetusi, et rajada Siimusti lastekodule Metsatareke tervisespordiväljak.

«Annetustega õnnestus koguda umbes 6000 eurot. Sellele lisandub veel 3000 eurot, mille lastekodu Metsatareke sai toetusena,» märkis ta. 

Nüüd on asjaajamine nii kaugel, et tervisespordiväljaku projekteerimine on jõudnud lõpusirgele ning Joel Juht loodab, et plats saab veel enne jõule valmis.

Tema hinnangul valmib projekt juba lähipäevil ning siis saab hakata Jõgeva vallast taotlema ehitusluba. 

«Igasuguse ehitusega on nii, et asjaajamine võtab aega ja ette võib tulla takistusi, kuid loodetavasti saab ehitaja OÜ Tiptiptap platsi rajamisega oktoobris või novembris pihta hakata,» märkis Juht.

Mõningaid muudatusi on projekti käigus siiski ette tulnud.

Kui esialgu oli plaan tervisespordiväljak rajada lastekodu territooriumile, kuhu võõrastel pole asja, siis nüüd tuleb see ikkagi üldkasutatavale alale, kus saavad sportida kõik huvilised.

«Et väljakut saaks lisaks lastekodulastele kasutada ka Siimusti elanikud või miks mitte ka külalised, siis rajame selle Siimusti aleviku võrkpalliväljakute kõrvale,» sõnas Juht.

Seotud lood
26.09.2017 28.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto