Sisukord
Arvamus
Postimees
30.09.2017
Eesti Õiguskomisjon võttis luubi alla pedofiilid (2) Piiga oma parimais aastais 16 tähtsat Eesti-visiiti Telia katsetab Tallinki laevades 5G-võrku Süüdistuse järgi võtsid Tallinna Sadama juhid neli miljonit eurot altkäemaksu Jala saabunud Macroni saatis üksik pasunahääl Välismaa 16 tähtsat Eesti-visiiti Antonio Tajani: Euroopal on vaja rohkem liidreid (13) Arvamus Atašeest portfellita ministriks Postimees 1999. aastal: küsitlus Auf Wiedersehen, Ancelotti! Ühistupanga juhi kahvel EKI keelekool: kas tegutseda valsitaktis või marsitaktis? Tarmo Soomere: puhtast matemaatikast vinge tooteni on vaid kuus kukesammu (1) Angelal aega on Juhtkiri: lubadus on võimalus Joonas Hellerma: sõnumid tuules (30) Jelena Skulskaja veste: rumal kardab karikatuuri, tark lipitsemist Tõnu Lehtsaar: saatana sigidikud, valguse inglid, eeslid ja mökud ehk sildistamine konfliktis (3) Kultuur EKI keelekool: kas tegutseda valsitaktis või marsitaktis? Jelena Skulskaja veste: rumal kardab karikatuuri, tark lipitsemist Sport Agüero lõbureis lõppes õnnetult Mart Soidro: EPA võimlast. Nostalgiaga MM-sari teeb Tallinnas ajalugu Vormelimaailma unustatud ringrajad (1) Tarbija Telia katsetab Tallinki laevades 5G-võrku Uus iPhone maksab Eestis sadu eurosid enam kui USAs Pealinna odavaimat ostukorvi ei pakugi LiPo (1) AK Eesti kultuurilugu läbi spordi Tulekivist, koera pabulatest ja teistest toredatest leidudest Võimatu avastus autoparklast Vikerkaar loeb. Poolelutöö «Ma panen su laulu sisse…» Peeter Espak ja Vladimir Sazonov: ei islamofoobiale (33) Tarmo Soomere: puhtast matemaatikast vinge tooteni on vaid kuus kukesammu (1) Saksa valik: Jamaica kokteil või lõpuks ikka lihtsalt õlu (1) Joonas Hellerma: sõnumid tuules (30) Tõnu Lehtsaar: saatana sigidikud, valguse inglid, eeslid ja mökud ehk sildistamine konfliktis (3) Arter Deutschlandhalle Berliinis – kõige rohkem eestlaste olümpiamedalivõite näinud spordihall Fasebook võib muuta meie reaalsustaju Horoskoop Haiglajuht pani Alpides kannatuse proovile Baltimaad kavandavad juubeli puhul mitmeid ühisüritusi Ka Leedu saab saja-aastaseks! Treeneri lollus viib hoolealuse kliinikusse Sõiduproov. Subaru XV - seekord teenäitaja rollis Õnnelike leedulaste restoran Ahto Lobjakas: See, et me oleme luterlased ja oskame noa ja kahvliga süüa, ei tee meist veel eurooplasi (35) Parimad kodupelmeenid tulevad Haapsalust Vaata, mis jalad! Jüri Kolk: nii ei saa olla Kummutame müüte: tegelikult on aju treenitav ning mehed-naised võimetelt võrdsed Kaunas Euroopa kultuuripealinnaks Filmiarvustus: «Minu näoga onu» on piisav, et mõjuda naistele, kuid mõeldud siiski meestele Fotod: Tallinnas sõi kogu Euroopa (13) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1999. aastal: küsitlus

1 min lugemist
Aastavahetus FOTO: Marianne Loorents

Kas tunnete hirmu elektrikatkestuse ees aasta 2000 saabudes?

TEET LAINEVEE, Mustamäe haigla ülemarst: need jutud muudavad mu üsnagi murelikuks. Mustamäe haiglal on olemas kaks võimsat diiselgeneraatorit, mis astuksid elektrikatkestuse puhul viie sekundi jooksul automaatselt tööle. Need on tänaseni süsteemidega ühendamata, sest meil selleks kuluvat paari miljonit lihtsalt ei ole. Kuid loodan, et see raha leitakse.

ESJA ŠUR, pensionäride eest võitleja: miks ma aastavahetusel elektrikatkestust peaksin kartma? Siiani on Eesti elektrisüsteem Venemaa omaga ühendatud ning ühelgi aastavahetusel pole katkestusi Venemaa süsteemides esinenud. Minu teada ei ole neid Venemaal ka muul ajal. Nii majanduslikud kui ka muud suhted Venemaaga vajavad normaliseerimist, siis ei pea mitte midagi kartma.

VOLDEMAR KOLGA, psühholoog: inimesele meeldib siirduda ühest olukorrast teise. Ja siirdumised on seotud kriisiga. Kriis tekitab stressi ja peataolekut, mille inimene alateadlikult ise tekitab ega püüa sellest üle olla. Pigem tunneb sellest meeletut naudingut. Inimesed sünnivad millenniumibuumis justkui uuesti, neid haarab rahutus ja püüd kodust ära minna. Sajandivahetusel toimub tänavatel korralik bardakk, ma kujutan ette.

30.09.1999

Seotud lood
29.09.2017 02.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto