Sisukord
Arvamus
Postimees
27.02.2020
Eesti ravi- ja riigiasutused on koroonaviiruseks valmis Eesti Vox populi: kas koroonaviirus hirmutab? Eestlane Tenerifel: mingit viirusepaanikat pole Valitsus lükkas hoolduskindlustusmaksu idee laualt sahtlisse (1) Talv jõudis lõpuks Eestisse Majandus Linnahallile ulatasid abikäe üleaedsed (1) Walt Disney juht astus ootamatult tagasi Välismaa Ajajoon: kuidas Covid-19 Hiinast maailma levis KOHALIK VAADE. Itaaliat räsib viirusega samavõrra hirm ja valeinfo Ukraina ülemraada spiiker: valimisi ei saa pidada ajutiselt okupeeritud aladel Kara-Murza andis FBI kohtusse India usutüli muutus erakordselt veriseks Arvamus Juhtkiri: nii ei saa rallit sõita Marti Aavik: viirus ja vändaga raadio Raul Rikk: kelle tehnoloogiast sõltume? Loretta Kruusimäe: puue kui praktiline takistus armastusele Sergei Metlev: sinimustvalge defitsiit 14 välisministrit: kodusõja lõpetab vaid kokkulepe Erkki Koort: miljon põgenikku Sindi kandis Meie Eesti Maaja Vadi: halb juhtimine toob vinduva töötüli Mare Teichmann: ettevaatust – tervist ohustav töökeskkond Kadri Tammepuu: juhtimispraagist ilustamata Mart Murdvee: miks targad on ikka vaesed? Kultuur Lummav ja groteskselt stressi tekitav film Seebivaht ühiskonna ideaale ei kanna Kuidas mõista käsutäitjaid? Filmide tegemine on kui puhkus Sport Kompromissi ei leitud – Rally Estonia jääb sel aastal ära Maria Šarapova jättis tennisega hüvasti Maa Elu Pooled hundid jäävad küttimata Nädala mõte: ei tahaks ka tasuta Maamehe üllatus: päikesepaneel võib loodust kahjustada, diiselgeneraator mitte Kevadel metsas toimetades tuleb lindudele mõelda Seakatk andis tõuke rajada oma tapamaja Frank Kutteri tööprotsess võimaldab stressivaba liha Soid taastatakse järjest enam Looduslike võtetega haigusele vastu Milline võib tulla kevad ja suvi? Tomatikasvatajad jahivad uusi sorte Mees ehitas vaatetorni asemel tornsauna Tartu KIRI: kuidas küll kaitsta oma vara? Martin Kallasmaa: jagatud auto on ühiskonnale kasulikum Osa kiibiga koeri siiski ei leita üles Ahhaa keskuses valmis erakordne orienteerumisrada Burgerikiosk ja Delta võistlevad parima tiitli nimel Tuttpütt – kergesti äratuntav, ent siiski vähetuntud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1999. aastal: küsitlus

1 min lugemist
Aastavahetus FOTO: Marianne Loorents

Kas tunnete hirmu elektrikatkestuse ees aasta 2000 saabudes?

TEET LAINEVEE, Mustamäe haigla ülemarst: need jutud muudavad mu üsnagi murelikuks. Mustamäe haiglal on olemas kaks võimsat diiselgeneraatorit, mis astuksid elektrikatkestuse puhul viie sekundi jooksul automaatselt tööle. Need on tänaseni süsteemidega ühendamata, sest meil selleks kuluvat paari miljonit lihtsalt ei ole. Kuid loodan, et see raha leitakse.

ESJA ŠUR, pensionäride eest võitleja: miks ma aastavahetusel elektrikatkestust peaksin kartma? Siiani on Eesti elektrisüsteem Venemaa omaga ühendatud ning ühelgi aastavahetusel pole katkestusi Venemaa süsteemides esinenud. Minu teada ei ole neid Venemaal ka muul ajal. Nii majanduslikud kui ka muud suhted Venemaaga vajavad normaliseerimist, siis ei pea mitte midagi kartma.

VOLDEMAR KOLGA, psühholoog: inimesele meeldib siirduda ühest olukorrast teise. Ja siirdumised on seotud kriisiga. Kriis tekitab stressi ja peataolekut, mille inimene alateadlikult ise tekitab ega püüa sellest üle olla. Pigem tunneb sellest meeletut naudingut. Inimesed sünnivad millenniumibuumis justkui uuesti, neid haarab rahutus ja püüd kodust ära minna. Sajandivahetusel toimub tänavatel korralik bardakk, ma kujutan ette.

30.09.1999

Seotud lood
26.02.2020 27.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto