L, 26.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti sajanda sünnipäeva vastuvõtt peetakse Tartus

Jaan Olmaru
Eesti sajanda sünnipäeva vastuvõtt peetakse Tartus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kui tänavu 24. veebruaril tantsisid presidendi vastuvõtu külalised Estonia kontserdisaalis, siis juubelivastuvõtt korraldatakse Tartus Eesti Rahva Muuseumi uues majas, mida tuleb peo võõrustamiseks tublisti sättida.
Kui tänavu 24. veebruaril tantsisid presidendi vastuvõtu külalised Estonia kontserdisaalis, siis juubelivastuvõtt korraldatakse Tartus Eesti Rahva Muuseumi uues majas, mida tuleb peo võõrustamiseks tublisti sättida. Foto: Sander Ilvest

Eesti Vabariigi juubelile pühendatud presidendi vastuvõtt ja pidulik kontsert 24. veebruaril toimuvad Eesti Rahva Muuseumi uues peahoones Tartus.

Presidendi avalike suhete nõuniku Taavi Linnamäe sõnul on juba otsustatud, et riigipea vastuvõtt on küll Tartus, kuid juubelinädala üritused jõuavad ka teistesse Eesti linnadesse.

«Me vaatame seda nädalat tervikuna ning püüame jälgida, et sündmused ei koonduks ainult ühte või kahte kohta. Kindlasti on nende jagunemisel oma loogika,» selgitas ta. Nii näiteks peetakse riiklike teenetemärkide üleandmise tseremoonia «Eesti tänab» piirilinnas Narvas, Konstantin Pätsi elulooraamatu esitlus ning päästekomitee mälestussamba avamine aga Pärnus.

Tagasi üles