Balti liiga elab viikingite väe ootuses

Kas Kuressaare võrkpalliklubi blokk osutub sama murdmatuks kui linnuseseinad? Mänedžer Hannes Sepp lubab, et võideldakse medalitele. FOTO: Kuressaare Võrkpalliklubi

Kodusele võrkpallikaardile on suvega lisandunud üks uus tegija Kuresaare klubi näol. Saarlased pole tulnud lihtsalt kaasa mängima, vaid võitma – küsimus pole mitte selles, kas nad on tugevad, vaid kas teised on piisavalt head, et neile vastu saada.

Tellijale Tellijale

«Nemad on favoriidid number üks,» nendib Kuressaare kohta Pärnu meeskonna peatreener Avo Keel, kes koduses võrkpallis kõike näinud ja teinud. «Kaardile on tekkinud uusrikkad ja teistele mängijaid nagu ei jätkugi.»

Vana rebase Keele hooajaeelseid sõnumeid võtab igaüks tõe pähe enda riisikol, aga samas on raske talle vastu vaielda. Saaremaale meelitati esmahooga mullu Rakvere meeskonna imelise Balti liiga võiduni juhendanud Urmas Tali, kes on seepeale kokku saanud vinge koosseisu mängijaid. Ühtegi aktiivset Eesti koondislast rivistusest ei leia, küll aga viimase kahe hooaja kõige teravamad kodumaised rünnakukahurid Siim Põlluäär ja Hindrek Pulk, viimane otse Keele käte vahelt Pärnust.

27.09.2017 29.09.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto