Sisukord
Tervis
Tänane leht
07.10.2017
Eesti Venelaste uus taktika on droonilennud (7) Paikuse vallavanemale ei piisa 37 779 eurost Jääkarude tähe all Lõputu vaidlus lapse pärast on ummistanud kohtud (11) Välismaa Kahetsusest ei pruugi iseseisvuslastele piisata Teflon Doni proovikivi Kalašnikovi kultuur valmistab Pakistanile peavalu Nobeliga rõhutati tuumaohu suurust Arvamus Risto Berendson: kaameraga zombid (4) Juhtkiri: vanad vaimud on pinnale tõusmas (12) 11. käsk peapiiskopile (31) Panganduse maale viija Ene Pajula veste: mammi loodab, et laste huvid seatakse alati esikohale (4) Kersti Kaljulaid – mõtlev seeneline (10) Peeter Langovitsi tagasivaade: nurgakivi Tallinna Manhattanile Postimees 1899. aastal: kuidas karjääri teha? Õpetlik lugu Prantsusmaalt EKI keelekool: ihu, veri ja sea nina Birute Klaas-Lang: ülikoolide mõte ja eesti keel (6) Martin Mölder: tulevikupoliitika – pessimistlik kompositsioon (221) Kultuur Nädala plaat. Jay-Z politiseerimine Ene Pajula veste: mammi loodab, et laste huvid seatakse alati esikohale (4) Aja auk. Ihamasin EKI keelekool: ihu, veri ja sea nina Sport Tänak jätkab jahti esikohale maailma parimatel asfaltteedel POSTIMEES PORTUGALIS Gibraltar võõrustab Eestit tühermaal, kus sõitnud ka Ott Tänak (8) Karl Kruuda jäi viimasena Hyundai kohast ilma Reim Eesti koondislase vigastusest: midagi väga hullu olla ei tohiks Tarbija Kartulisortide seas valikut jagub AK Vikerkaar loeb. Üksikisiku valikud ja võimalused allakäigu ajastul Raharöövi rakkerühm Hull professor une kallal «Venemaa on suur ja tal on raske muutuda» (41) Oh, sõbrad põdrad (1) Aja auk. Ihamasin Nädala plaat. Jay-Z politiseerimine Peeter Langovitsi tagasivaade: nurgakivi Tallinna Manhattanile Birute Klaas-Lang: ülikoolide mõte ja eesti keel (6) Martin Mölder: tulevikupoliitika – pessimistlik kompositsioon (221) Tehnokraatlik ajastu on lõppenud, Euroopa Liidu kodanikud nõuavad sõnaõigust (5) Artemi Troitski: poiss, kes mängis isu täis (3) Arter Kuhu minna Neeme Raud: hea, et Ameerikas jänestega kõik korras on (3) Bisletti olümpiastaadion on näinud maailmarekordeid talvel ja suvel Koolipingist kohaliku omavalitsuse volikogu valima Horoskoop Kes on Tom Jonesina tuntud Valter Soosalu? (2) Mehed taastavad hiilgust oma vanal alal Lillkapsa tähetund saabub ahjus «Narcosi» 3. hooaeg – nauditav, aga vähem verine VIDEO! Treeni koos titaga! Virve Sapožnin: olen õnnelik, et selle mehega koos olin Moenädal toob üheksa üllatust VIDEO! Moelooja Kristian Steinberg: Iluideaale loovad inimesed, kes ei võta vastutust Kas Lada näoga WRC? Tänakute võistlusautol on varuks mitu üllatust Meelelahutus Koomiks Sudoku

VIDEO! Treeni koos titaga!

6 min lugemist
FOTO: AFP / Scanpix

Noorte emade elu ei kujuta kõrvalseisjad ette. Mõni usub, et see on puhkus ja kodule pühendumine. Teine arvab, et see on elu suurim väljakutse ning aega pole mitte millekski. Tõde on kusagil vahepeal. Kõike ehk tõesti ei jõua, kuid trenni teha kohe kindlasti jõuab! Seda enam, et koos oma pisikese silmateraga on liigutada eriti lõbus ning väga kasulik nii põnnile kui emmele.

Äsja teist korda emaks saanud fitnessiproff Egle-Eller Nabi näitab ette, kuidas tõhus titavõimlemine käib.

Tellijale Tellijale

«Trenn beebiga on väga lõbus ja täiesti tõhus,» hüüatab Egle emotsionaalselt. «Kes ise proovib, tunneb seda juba viie minutiga – korralik lihaskoormus, higi hakkab voolama. Ja sa saad seda trenni teha igal pool, kui vaba hetk tekib, treeningvahendid on ju kaasas. Lapse naeratus on aga veel kõige suurem preemia ja motivatsioon.»

Nii et oluline pole üldse üksnes see, et emme taas oma keha trimmi saaks – võimlemisest on selgelt kasu ka tillukesele. Kui laps on rahutu, halva une ning loiu seedimisega, võib teda salamisi kimbutada sama mure, mis tegelikult ka paljusid täiskasvanuid – liiga vähe liikumist! Kuna väga pisike selle tööga ise toime ei tule, vajab ta alguses assistenti. «Võimlemine valmistab beebit ette edasiseks eluks ja arendab tema lihaskonda. On teada, et titad, kellega võimeldakse, on palju rahulikumad, magavad paremini, neil on vähem gaasivalusid ja seedeprobleeme. Lisaks hakkavad nad palju osavamalt roomama, liikuma ning tulevikus ise sportima. Varase treeningu eeliseid ei saa millegi muuga asendada.» Egle ise ei teagi, millised on need lapsed, kellega titest peale trenni ei tehta. Tema on sama teinud oma kahe põnniga ning mõlemad magasid magusasti ja sügavalt nagu talveune karupojad.

06.10.2017 09.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto