Sisukord
Majandus
Postimees
03.10.2017
Eesti Reformierakond jätkab Tartus, aga kellega? Sinu ibuprofeeni patune elu Läänemeres (11) Eestil on lahendus ja me ei taha kellelegi liiga teha Kulisside taga: millest tippkohtumisel tegelikult räägiti Eestimaa levinuim nimi on Aleksandr Ivanov Võidukad veteranid naasid koju Majandus Eesti sai ühe päevaga kaks uut panka Kataloonia iseseisvumine ohustaks viiendikku Hispaania majandusest Eesti ärimeeste Kataloonia partnerid on mures Nordic Business Forum – tuumaenergiast isikliku rahuloluni Välismaa Malaisia paiskab müüki menuka lohutustoidu maitselised kondoomid Las Vegast tabas enneolematu tragöödia Eile avaldati meelt politsei jõulise tegevuse vastu Puigdemonti ja Rajoy ees terendab patiseis (7) Euroopa jahutas iseseisvuslasi toetusega Hispaaniale (12) Arvamus Ivo Pilving: kaevata tasub. Kui on vaja Ahto Lobjakas: EL ja katalaani katalüsaator (16) Karmo Tüür: probleem nimega Putin? (10) Postimees 1934. aastal: Võrumaal naftat otsima Juhtkiri: tabletid pole mõeldud angerjale meres Priit Pullerits: võidukad kaotajad (10) Hardo Pajula: kohtumine tundmatuga (3) Kultuur «Ulmekirjastamise peamised trendid maailmas on muret tekitavad» Sport Suure läbimurde lävel seisev Mattias Käit: mulle öeldi, et minu hetk tuleb Olümpialootus Kristjan Ilves: olen maailma tipule kõvasti lähemal Tartu Kümme aastat laoplatsil seisnud jalakäijate sild läheb vanarauaks Linnutundjad otsisid metsast haruldast sulelist Passivahetuseks saab Tartus aja kinni panna alles novembrisse Avatud meelega rännak tähenduste radadel Valimiskoolitajad: rulapargi lubamisest noorte häälte püüdmiseks ei piisa (1) Tarvo Siilaberg: vastutusest ja usaldusest Siim Vatalin: linnaaiandus on ruumipoliitika Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti ärimeeste Kataloonia partnerid on mures

2 min lugemist
Vein ja viinamarjad. FOTO: Panthermedia / Mythja Photography

Eesti veinikaupmehed ütlesid, et kuigi veini import Katalooniast jätkub nagu ennegi, on tunda, et nende sealsed äripartnerid on mures, kuna võitlus keskvalitsuse ja iseseisvuslaste vahel on läinud ootamatult teravaks. 

Tellijale Tellijale

«Õnneks meie Kataloonia partnerid on olnud mõõdukad ja jäänud iseseisvusküsimustes reserveerituks,» ütles alkoholi hulgimüügifirma Dunker Estonia OÜ juhatuse liige Arvo Kask. «Samas olid nad meil eelmisel nädalal Tallinnas külas ja neid pani muretsema see, et nii keskvalitsuse kui ka Kataloonia juhid on valinud väga radikaalse taktika.»

Kase sõnul eelistaks nende äripartnerid läbirääkimisi ja rahulikku kompromissi otsimist. «Nad on mures, kuna igasugune vägivald mõjub halvasti turismile. Nad ootavad, et läbirääkimised jätkuksid tsiviliseeritumal moel,» lisas Dunker Estonia juhatuse liige.

02.10.2017 04.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto