Sisukord
Eesti
Postimees
03.10.2017
Eesti Reformierakond jätkab Tartus, aga kellega? Sinu ibuprofeeni patune elu Läänemeres (11) Eestil on lahendus ja me ei taha kellelegi liiga teha Kulisside taga: millest tippkohtumisel tegelikult räägiti Eestimaa levinuim nimi on Aleksandr Ivanov Võidukad veteranid naasid koju Majandus Eesti sai ühe päevaga kaks uut panka Kataloonia iseseisvumine ohustaks viiendikku Hispaania majandusest Eesti ärimeeste Kataloonia partnerid on mures Nordic Business Forum – tuumaenergiast isikliku rahuloluni Välismaa Malaisia paiskab müüki menuka lohutustoidu maitselised kondoomid Las Vegast tabas enneolematu tragöödia Eile avaldati meelt politsei jõulise tegevuse vastu Puigdemonti ja Rajoy ees terendab patiseis (7) Euroopa jahutas iseseisvuslasi toetusega Hispaaniale (12) Arvamus Ivo Pilving: kaevata tasub. Kui on vaja Ahto Lobjakas: EL ja katalaani katalüsaator (16) Karmo Tüür: probleem nimega Putin? (10) Postimees 1934. aastal: Võrumaal naftat otsima Juhtkiri: tabletid pole mõeldud angerjale meres Priit Pullerits: võidukad kaotajad (10) Hardo Pajula: kohtumine tundmatuga (3) Kultuur «Ulmekirjastamise peamised trendid maailmas on muret tekitavad» Sport Suure läbimurde lävel seisev Mattias Käit: mulle öeldi, et minu hetk tuleb Olümpialootus Kristjan Ilves: olen maailma tipule kõvasti lähemal Tartu Kümme aastat laoplatsil seisnud jalakäijate sild läheb vanarauaks Linnutundjad otsisid metsast haruldast sulelist Passivahetuseks saab Tartus aja kinni panna alles novembrisse Avatud meelega rännak tähenduste radadel Valimiskoolitajad: rulapargi lubamisest noorte häälte püüdmiseks ei piisa (1) Tarvo Siilaberg: vastutusest ja usaldusest Siim Vatalin: linnaaiandus on ruumipoliitika Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eestil on lahendus ja me ei taha kellelegi liiga teha

3 min lugemist
FOTO: Aivar Pau

Vaid mõni minut pärast Tallinnas peetud Euroopa Liidu juhtide digiteemalise tippkohtumise lõppu arutasime kõneks olnud küsimusi Marko Taluriga, Eesti maksunõunikuga Brüsselis, kes ei tee saladust, et talle on eesistumine olnud pingeline aeg: tohutu taustatöö, konsultatsioonid, juhtide kurssiviimine. Intervjuuks leidis ta mahti lõunasöögi ajal ning siis oli kell juba seitse läbi.

Tellijale Tellijale

- Kuidas on jõujooned Euroopas praegu jagunenud? Ilmselgelt on neid, kes ei ole digigigantide maksustamisest väga huvitatud?

On riigid, kes soovivad väga kiiresti edasi minna. On riigid, kes on umbusklikud. Ja on väga palju riike, kelle jaoks on selle teema tõstatus praegu mõnes mõttes ootamatu ja kes pole seetõttu seda enda jaoks läbi mõelnud.

02.10.2017 04.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto