Sisukord
Välismajandus
Postimees
04.10.2017
Eesti Haldusreform võtab kümnetelt tuhandetelt valimise isu (17) Kutser ei suutnud kohtule oma haigestumist tõendada (2) Sajad laevavrakid ootavad avastamist ja kaitset (1) Galerii ja video: kuidas näeb välja värskelt avatud filmimuuseum? Majandus Järjekordne Euroopa lennufirma pankrotis Üürikorterite projekt käivitub novembris (6) Puidutööstur: me ei aja kärbseid pähe – metsa jätkub (10) Välismaa Las Vegase tulistaja motiiv on segane Ameeriklased relvadest ei loobu Pinged jätkusid streigiga Buldooser Trump rammib jälle Nudistid tahavad alastikultuuri arendada Arvamus Juhtkiri: valimata jätmine on viga (11) Tallinna punased jooned - suur küsitlus Neeme Korv: Tallinna paralleelmaailm ja assortiikarp (1) Edasi 1990. aastal: ühinemisöö Saksamaal Kultuur Agu Pilt – kleidid staaridele Sport TLÜ/Kalev loodab Falli jalule aidata Margus Kiiver Kataloonia MM-rallist: kirglik taktikamäng kruusal ja ringrajal Konstantin Vassiljev: vahel tunnen, et minult oodatakse imet Andres Sõbra korvpallikommentaar: Tartu seis tundub kurb, Taltsi ja Soku parim enne on möödas Tartu Uus kaarsild kiirgab ja heliseb (1) Käsitöötund paneb poisidki õhinal õmblema Kallaste volikogu valis endale vaid paariks nädalaks esimehe Küsimus kandideerijatele: mida võtate ette, et senisest enam ülikoolide lõpetajaid jääks Tartusse? Arvutiklass käib õpetajaga kohvris kaasas Kust tuleb raha Arena ehitamiseks? Tartu ülikooli endine kirik muutub oktoobrikuus kinoks Üks näitus pakub õõvastust ja teine naeruväärsusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Järjekordne Euroopa lennufirma pankrotis

2 min lugemist
Monarch Airlinesi lennukid Mancehsteri lennujaamas. FOTO: OLI SCARFF/AFP/Scanpix

Hoolimata madalatest kütusehindadest on Euroopa lennufirmasid viimasel ajal tabanud mitmed tagasilöögid. Maksejõuetus on sel aastal kimbutanud juba kahte lennufirmat, Air Berlini ja Alitaliat, odavlennufirma Ryanair oli sunnitud pilootide ja pardatöötajate töögraafiku koostamise vigade tõttu ära jätma tuhandeid lendusid.

Tellijale Tellijale

Esmaspäeval teatas maksejõuetusest Suurbritannia üks vanemaid lennufirmasid Monarch Airlines.

Monarchi pankrot mõjutab peaaegu 900 000 reisijat, kellest 110 000 jäid välismaale, mistõttu alustas Suurbritannia oma ajaloo suurimat rahuaegset repatrieerimisoperatsiooni. Londoni Lutoni lennuväljal baseeruv ettevõte tühistas 750 000 broneeringut.

03.10.2017 05.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto