Sisukord
Korvpall
Postimees
04.10.2017
Eesti Haldusreform võtab kümnetelt tuhandetelt valimise isu (17) Kutser ei suutnud kohtule oma haigestumist tõendada (2) Sajad laevavrakid ootavad avastamist ja kaitset (1) Galerii ja video: kuidas näeb välja värskelt avatud filmimuuseum? Majandus Järjekordne Euroopa lennufirma pankrotis Üürikorterite projekt käivitub novembris (6) Puidutööstur: me ei aja kärbseid pähe – metsa jätkub (10) Välismaa Las Vegase tulistaja motiiv on segane Ameeriklased relvadest ei loobu Pinged jätkusid streigiga Buldooser Trump rammib jälle Nudistid tahavad alastikultuuri arendada Arvamus Juhtkiri: valimata jätmine on viga (11) Tallinna punased jooned - suur küsitlus Neeme Korv: Tallinna paralleelmaailm ja assortiikarp (1) Edasi 1990. aastal: ühinemisöö Saksamaal Kultuur Agu Pilt – kleidid staaridele Sport TLÜ/Kalev loodab Falli jalule aidata Margus Kiiver Kataloonia MM-rallist: kirglik taktikamäng kruusal ja ringrajal Konstantin Vassiljev: vahel tunnen, et minult oodatakse imet Andres Sõbra korvpallikommentaar: Tartu seis tundub kurb, Taltsi ja Soku parim enne on möödas Tartu Uus kaarsild kiirgab ja heliseb (1) Käsitöötund paneb poisidki õhinal õmblema Kallaste volikogu valis endale vaid paariks nädalaks esimehe Küsimus kandideerijatele: mida võtate ette, et senisest enam ülikoolide lõpetajaid jääks Tartusse? Arvutiklass käib õpetajaga kohvris kaasas Kust tuleb raha Arena ehitamiseks? Tartu ülikooli endine kirik muutub oktoobrikuus kinoks Üks näitus pakub õõvastust ja teine naeruväärsusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Andres Sõbra korvpallikommentaar: Tartu seis tundub kurb, Taltsi ja Soku parim enne on möödas

2 min lugemist
Janar Talts madistamas Sten Sokuga FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Uus meistriliiga hooaeg algab ja pärast 17 aastat jälgin esimest korda toimuvat kõrvalt. Meid Gert Kullamäega enam pole ja nüüd tundub neid treeneritepinke vaadates, et Aivar Kuusmaa on juba pensionär! Teiseks, sain omal nahal tunda, kuidas kahel eelmisel hooajal rahad klubi tagant ära kadusid, ja nüüd tundub mulle, et sama suund jätkub ka teistes klubides. Ei taheta enam toetada.

Tellijale Tellijale

Ütlen ausalt, meistriliigas on see supp juba nii lahjaks läinud, et meie (Rakvere Tarva) eemaldamisega tegelemise asemel olnuks (Jaak) Salumetsal ja (Keio) Kuhil õige hetk hoopis viis-kuus punti juurde meistriliigasse tuua.  Noori on ju tegelikult küll ja küll, kes end tõestada tahaks. Näiteks Soku Korvpallikool, Paide ja Viimsi saaksid meistriliigas kindlasti hakkama. Ja küll ka nendel vanematel meestel huvi töö ja muude tegemiste kõrvalt meistriliigas mängida oleks, kui näiteks kohtumiste arv nii suur poleks nagu praegu või moodustataks kaks tugevusgruppi.

03.10.2017 05.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto