Sisukord
Välismaa
Postimees
04.10.2017
Eesti Haldusreform võtab kümnetelt tuhandetelt valimise isu (17) Kutser ei suutnud kohtule oma haigestumist tõendada (2) Sajad laevavrakid ootavad avastamist ja kaitset (1) Galerii ja video: kuidas näeb välja värskelt avatud filmimuuseum? Majandus Järjekordne Euroopa lennufirma pankrotis Üürikorterite projekt käivitub novembris (6) Puidutööstur: me ei aja kärbseid pähe – metsa jätkub (10) Välismaa Las Vegase tulistaja motiiv on segane Ameeriklased relvadest ei loobu Pinged jätkusid streigiga Buldooser Trump rammib jälle Nudistid tahavad alastikultuuri arendada Arvamus Juhtkiri: valimata jätmine on viga (11) Tallinna punased jooned - suur küsitlus Neeme Korv: Tallinna paralleelmaailm ja assortiikarp (1) Edasi 1990. aastal: ühinemisöö Saksamaal Kultuur Agu Pilt – kleidid staaridele Sport TLÜ/Kalev loodab Falli jalule aidata Margus Kiiver Kataloonia MM-rallist: kirglik taktikamäng kruusal ja ringrajal Konstantin Vassiljev: vahel tunnen, et minult oodatakse imet Andres Sõbra korvpallikommentaar: Tartu seis tundub kurb, Taltsi ja Soku parim enne on möödas Tartu Uus kaarsild kiirgab ja heliseb (1) Käsitöötund paneb poisidki õhinal õmblema Kallaste volikogu valis endale vaid paariks nädalaks esimehe Küsimus kandideerijatele: mida võtate ette, et senisest enam ülikoolide lõpetajaid jääks Tartusse? Arvutiklass käib õpetajaga kohvris kaasas Kust tuleb raha Arena ehitamiseks? Tartu ülikooli endine kirik muutub oktoobrikuus kinoks Üks näitus pakub õõvastust ja teine naeruväärsusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Buldooser Trump rammib jälle

3 min lugemist
Ameerika Ühendriikide riigisekretär Rex Tillerson ütles läinud laupäeval Pekingis kohtumisel Hiina riigipea Xi Jinpingiga, et tema esmane eesmärk on püüda Põhja-Korea osas «asju maha rahustada». FOTO: Lintao Zhang / Pool / Reuters / Scanpix

Ameerika esidiplomaat Rex Tillerson võis laupäeva õhtul Pekingis kaasmaalastest ajakirjanikega kohtudes teatada oma selgest võidust: pingeid Põhja-Korea ümber saab maandada siiski ka teisiti kui vaid sõjalisel teel. Ameerikale olevat tema sõnul lahti kolm või isegi enam tagaust.

Tellijale Tellijale

Ent ajal, mil Tillerson, kes kõneles Pekingis Põhja-Koreast ka Hiina presidendi Xi Jinpingiga, oli lennukis tagasiteel Washingtoni, sähvatas miljonite president Donald Trumpi säutsude jälgijate ees sõnum, mis ei jätnud kahtlust, et Tillersoni rahutuvide püüdmine ärritas teda.

«Ütlesin Rex Tillersonile, meie suurepärasele riigisekretärile, et ta raiskab oma aega [kui soovib] läbi rääkida Väikese Raketimehega (Trumpi poolt Põhja-Korea liidrile Kim Jong-unile pandud hüüdnimi – toim),» säutsus Trump. «Säästa oma energiat, me teeme seda, mida peab tegema.»

03.10.2017 05.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto