Sisukord
Huvitavat
Tänane leht
05.10.2017
Eesti Ministeeriumi idee järgi läheks praegune presidendi valimise kord hingusele (3) Poliitikudebüüt 92-aastaselt Koeru, Rakke ja Lüganuse sundliitmine jäi jõusse Suurõppusest Siil võtab osa ligi 7000 reservväelast Karilaid lubab enne riigikogu valimisi arutelu e-valimiste üle Lepe Pärnu lennujaama remondiks sai allkirjad Majandus Intervjuu: Eesti üritab turris Euroopat lepitada (2) Välismaa PERSOON. Katalaanide vabastaja külvab segadust (2) May püüdis dramaatilise kõnega Johnsoni väljaütlemisi siluda Vastastikused süüdistused ei vaibu Arvamus Mart Laar: Eesti eesistumise sümboliks saab magav Merkel (43) Lauri Mälksoo: Kataloonia, rahvusvaheline õigus ja Eesti (63) Tõnis Oja: kaks panka korraga (1) Erkki Bahovski: tarkuse algus (13) Postimees 1927. aastal: tudengid saavad oma haigekassa Juhtkiri: klaarime selle asja ära! Kätlin Konstabel: arusaamatud ja imelised õpetajad Kultuur Eesti teater, mis sa teed? (1) Südame sõnum hõbedas ja puus Sport Gert Dorbek treenerist onust: nüüd kontrollib ta paremini, millal kõva häält teha Tänak tulevast hooajast: valikuid on mitu ehk lepinguta me ei jää Noor jokker otsustas tšempionite lahingu saatuse Reis Reisimise tulevikuks saavad juturobotid ja liitreaalsus Transnistrias käik on kui reis ajas tagasi Tartu Täna algab Tartu linna kaasava eelarve ideede hääletus Kinnisvaraportaalid kubisevad eksitavate aadressidega kuulutustest (3) Valimised on käes, Tartus saab tänasest sedeli kasti lasta kuues jaoskonnas Küsimus kandideerijatele: kas olete Tartu külje alla plaanitava tselluloositehase rajamise poolt või vastu? Jõgeva põhikooli asub juhtima tartlane Kellel ma hääle annassi Selle aasta parimaid hoidiseid poest osta ei saa Soomlaste suur pidu on ka meie pidu Väljapanek käib mööda meie moeteed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Reisimise tulevikuks saavad juturobotid ja liitreaalsus

2 min lugemist
Juturobotid on reisimise tulevik. FOTO: Vida Press / Scanpix

Lennujaamades muutub tehnoloogia järjest arenenumaks, et teha reisimine personaalsemaks, automatiseeritumaks ja loodetavasti ka lihtsamaks.

Tellijale Tellijale

Mõnes paigas on võimalik juttu puhuda Mildredi, Carla või Oscariga. Vaatamata sellele, et tegu ei ole päris inimestega, suudavad nad suurepäraselt vestlust arendada. Nende omanikeks on vastavalt Lufthansa, Avianca ja Air New Zealand, kes kõik üritavad tehisintellekti enda kasuks tööle panna, vahendab Independent.

Tehnoloogia kasutamise maht on jõudsalt tõusnud ning hiljutisest reisijate harjumuste uuringust selgus, et näost näkku reisile registreerimist toimub juba 46 protsenti vähem kui varem. Isegi oma kohvri lennukile saatmise eest vastutab nüüd juba 47 protsenti reisijaid, kuigi eelmisel aastal oli see näitaja veel vaid 31 protsenti. Samast uuringust selgus, et suur hulk inimesi oleksid nõus biomeetrilise passikontrolliga selle asemel, et päriselt mõnd dokumenti kaasas kanda ja ette näidata. See kõik on aga alles algus.

04.10.2017 06.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto