Sisukord
Haridus
Tänane leht
05.10.2017
Eesti Ministeeriumi idee järgi läheks praegune presidendi valimise kord hingusele (3) Poliitikudebüüt 92-aastaselt Koeru, Rakke ja Lüganuse sundliitmine jäi jõusse Suurõppusest Siil võtab osa ligi 7000 reservväelast Karilaid lubab enne riigikogu valimisi arutelu e-valimiste üle Lepe Pärnu lennujaama remondiks sai allkirjad Majandus Intervjuu: Eesti üritab turris Euroopat lepitada (2) Välismaa PERSOON. Katalaanide vabastaja külvab segadust (2) May püüdis dramaatilise kõnega Johnsoni väljaütlemisi siluda Vastastikused süüdistused ei vaibu Arvamus Mart Laar: Eesti eesistumise sümboliks saab magav Merkel (43) Lauri Mälksoo: Kataloonia, rahvusvaheline õigus ja Eesti (63) Tõnis Oja: kaks panka korraga (1) Erkki Bahovski: tarkuse algus (13) Postimees 1927. aastal: tudengid saavad oma haigekassa Juhtkiri: klaarime selle asja ära! Kätlin Konstabel: arusaamatud ja imelised õpetajad Kultuur Eesti teater, mis sa teed? (1) Südame sõnum hõbedas ja puus Sport Gert Dorbek treenerist onust: nüüd kontrollib ta paremini, millal kõva häält teha Tänak tulevast hooajast: valikuid on mitu ehk lepinguta me ei jää Noor jokker otsustas tšempionite lahingu saatuse Reis Reisimise tulevikuks saavad juturobotid ja liitreaalsus Transnistrias käik on kui reis ajas tagasi Tartu Täna algab Tartu linna kaasava eelarve ideede hääletus Kinnisvaraportaalid kubisevad eksitavate aadressidega kuulutustest (3) Valimised on käes, Tartus saab tänasest sedeli kasti lasta kuues jaoskonnas Küsimus kandideerijatele: kas olete Tartu külje alla plaanitava tselluloositehase rajamise poolt või vastu? Jõgeva põhikooli asub juhtima tartlane Kellel ma hääle annassi Selle aasta parimaid hoidiseid poest osta ei saa Soomlaste suur pidu on ka meie pidu Väljapanek käib mööda meie moeteed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jõgeva põhikooli asub juhtima tartlane

1 min lugemist
1. novembril asub Jõgeva põhikooli direktori ametisse Triin Lõbu. FOTO: Margus Ansu

​Jõgeva põhikooli senine direktor Taisto Liivandi teatas augusti lõpus oma soovist koolijuhi amet maha panna. Liivandi lubas olla ametis seni, kuni Jõgeva linnavalitsus leiab uue koolijuhi.

Nüüd on direktorikonkurss lõppenud ning uus direktor leitud. 1. novembril asub Jõgeva põhikooli direktori ametisse 33-aastane Triin Lõbu, kes praegu töötab Tartu linnavalitsuse haridusosakonnas aineühenduste koordinaatorina. Varem õpetas Lõbu Puškini koolis eesti keelt teise keelena ning ta on korraldanud ka eesti keele koolitusi ja tasemeeksameid muukeelsetele inimestele.

Jõgeva põhikooli direktoriks ajendas teda kandideerima soov panna end proovile ning võtta senisest suurem vastutus. Lõbu tunnistas, et erilisi kokkupuuteid Jõgevaga tal pole. 

«Samas leian, et väljastpoolt tulijana on mul isegi pigem eelis. Näen asju värske ja neutraalse pilguga,» lisas ta.

Triin Lõbu oli siiralt üllatunud, et valik üldse talle langes. Ta ei uskunud, et Jõgeva linnavalitsus julgeb koolijuhi kohale palgata noore naisterahva.

Jõgeva põhikooli värske direktor elab Tartus ning vähemalt esialgu pole tal Jõgevale kolimise plaani. «Ma ei välista kolimise plaane tulevikus, kuid esialgu hakkan Tartust Jõgeval tööl käima,» lisas Triin Lõbu.

Seotud lood
04.10.2017 06.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto