Sisukord
Arter
Tänane leht
07.10.2017
Eesti Venelaste uus taktika on droonilennud (7) Paikuse vallavanemale ei piisa 37 779 eurost Jääkarude tähe all Lõputu vaidlus lapse pärast on ummistanud kohtud (11) Välismaa Kahetsusest ei pruugi iseseisvuslastele piisata Teflon Doni proovikivi Kalašnikovi kultuur valmistab Pakistanile peavalu Nobeliga rõhutati tuumaohu suurust Arvamus Risto Berendson: kaameraga zombid (4) Juhtkiri: vanad vaimud on pinnale tõusmas (12) 11. käsk peapiiskopile (31) Panganduse maale viija Ene Pajula veste: mammi loodab, et laste huvid seatakse alati esikohale (4) Kersti Kaljulaid – mõtlev seeneline (10) Peeter Langovitsi tagasivaade: nurgakivi Tallinna Manhattanile Postimees 1899. aastal: kuidas karjääri teha? Õpetlik lugu Prantsusmaalt EKI keelekool: ihu, veri ja sea nina Birute Klaas-Lang: ülikoolide mõte ja eesti keel (6) Martin Mölder: tulevikupoliitika – pessimistlik kompositsioon (221) Kultuur Nädala plaat. Jay-Z politiseerimine Ene Pajula veste: mammi loodab, et laste huvid seatakse alati esikohale (4) Aja auk. Ihamasin EKI keelekool: ihu, veri ja sea nina Sport Tänak jätkab jahti esikohale maailma parimatel asfaltteedel POSTIMEES PORTUGALIS Gibraltar võõrustab Eestit tühermaal, kus sõitnud ka Ott Tänak (8) Karl Kruuda jäi viimasena Hyundai kohast ilma Reim Eesti koondislase vigastusest: midagi väga hullu olla ei tohiks Tarbija Kartulisortide seas valikut jagub AK Vikerkaar loeb. Üksikisiku valikud ja võimalused allakäigu ajastul Raharöövi rakkerühm Hull professor une kallal «Venemaa on suur ja tal on raske muutuda» (41) Oh, sõbrad põdrad (1) Aja auk. Ihamasin Nädala plaat. Jay-Z politiseerimine Peeter Langovitsi tagasivaade: nurgakivi Tallinna Manhattanile Birute Klaas-Lang: ülikoolide mõte ja eesti keel (6) Martin Mölder: tulevikupoliitika – pessimistlik kompositsioon (221) Tehnokraatlik ajastu on lõppenud, Euroopa Liidu kodanikud nõuavad sõnaõigust (5) Artemi Troitski: poiss, kes mängis isu täis (3) Arter Kuhu minna Neeme Raud: hea, et Ameerikas jänestega kõik korras on (3) Bisletti olümpiastaadion on näinud maailmarekordeid talvel ja suvel Koolipingist kohaliku omavalitsuse volikogu valima Horoskoop Kes on Tom Jonesina tuntud Valter Soosalu? (2) Mehed taastavad hiilgust oma vanal alal Lillkapsa tähetund saabub ahjus «Narcosi» 3. hooaeg – nauditav, aga vähem verine VIDEO! Treeni koos titaga! Virve Sapožnin: olen õnnelik, et selle mehega koos olin Moenädal toob üheksa üllatust VIDEO! Moelooja Kristian Steinberg: Iluideaale loovad inimesed, kes ei võta vastutust Kas Lada näoga WRC? Tänakute võistlusautol on varuks mitu üllatust Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Narcosi» 3. hooaeg – nauditav, aga vähem verine

2 min lugemist
«Narcosi» 3. hooaeg. FOTO: Netflix

Pärast Pablo Escobari langemist võttis Colombia kokaiinitootmise üle Cali kartell. Nende haare oli globaalne ja tegevus – pealtnäha – tsiviliseeritum. See oli isegi nii tsiviliseeritud, et ühel hetkel lootsid kartelli ninamehed, et nad jõuavad kinnimakstud valitsusega kokkuleppele: veel pool aastat ohjeldamatut kokaiinikaubandust ja siis ongi kõik.

Tellijale Tellijale

Kuna asjade selline käik oleks tähendanud kurikaeltele oma pattudest peaaegu puhtalt pääsemist, alustab esimesest ja teisest hooajast tuttav agent järjekordse kartelli lammutamist. Ja siia ongi koer maetud: kuna aeg on vahepeal edasi läinud, on bürokraatiat rohkem ning märulit selle võrra vähem. Ka kogu universumi kurjuse kehastus tundub olevat pehmostuv kamp keskealisi mehi, kes on tüdinenud kriminaalsest maailmast ja püüavad oma äri (loe: lugematul hulgal dollareid) legaliseerida.

Niisiis tundub algus igav. Aga kui kätte jõuab kolmas või neljas osa, olete taas dilemma ees: kell on kaks öösel, kuid magamaminek välistatud, sest järgmine jupike tuleb igal juhul ära vaadata. Teisisõnu on tagasi vana hea «Narcos», mis näitab sedapuhku lähedalt, kui teraval noateral peab balansseerima topeltmängu mängiv kartelli turvaboss, et oma tööandja ülesandmisest eluga pääseda.

06.10.2017 09.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto