Sisukord
Majandus
Postimees
09.10.2017
Eesti IRL tahab Tallinnas blokki Keskerakonna vastu (4) Elu Eestimaa veerel – Illuka ja Tõstamaa Võimu kuritarvitanud pürivad taas piruka ligi (16) Süüdi mõistetud, süüdistuse saanud või kohtu all «Meie pole korruptante kaitsnud!» (1) Majandus Balti LNG fiasko maksab miljard eurot (22) POSTIMEHE INTERVJUU Finnairi piirkonnajuht: terrorismioht viib Aasia turistid Pariisi asemel Kopenhaagenisse Välismaa Rikkuritest ministrid söövad USA maksumaksja raha Donetski vaegnägijad on jäänud pimedusse Kataloonia võib autonoomiast ilma jääda (1) Arvamus Aet Annist: homoseksuaalsus – müüte ja fakte (67) Tegevlinnapea meedianõuniku vastulause: lame sõim munitsipaalpolitsei aadressil (2) Krista Kodres: milleks linnahalli üldse kaitsta? (6) Juhtkiri: volikogu meepott meelitab isegi süüdimõistetuid (2) Postimees 1932. aastal: ebaõiged teated – rahvusvaheline hädaoht Sirje Niitra: kui internetti pole (1) Henrik Roonemaa: miks ma ei ostaks Facebooki logoga kondoome Kultuur Semper: tunne on ülev NO99 viis Berliini vanima kontserdimaja 21. sajandisse (2) Mihkel Poll – pool aastat omas mahlas küpsenud Sport MM-pileti said veel kolm riiki Põlvat lahutas täiuslikust mängust vaid õnnelik lõpp Tiitlijaht Hispaanias: M-Sport võitis, Tänak kaotas (1) Julgete otsuste jalgpalliaasta Süüdi on kõik teised ehk kuidas Ferrari ja Vettel tiitli maha mängisid Sten Sokk: ääremängijad peaksid rohkem teravust looma Hollandi MM-rong lahkus, Horvaatia plindris, Island uue ime lävel Tartu Ebapüsivad pagulaspered kurnavad Tartu koole (13) Meelis Kaldalu: me ei hakka volikogus lihtsalt striptiisi tegema (1) Ootamatult popp kool avas uued klassid Legendaarne sportlane kavatseb sünnipäeva puhul rekordeid purustada (1) Milleks majale seinad, kui piisab katusest Püha Maarja rahva raamatute seeria lõppes lugemikuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

POSTIMEHE INTERVJUU Finnairi piirkonnajuht: terrorismioht viib Aasia turistid Pariisi asemel Kopenhaagenisse

6 min lugemist
Finnairi piirkonnajuht Arūnas Skuja lendab tihti Tallinna-Helsingi vahel ja on ise näinud, kuidas Aasia turistide huvi on ka Eesti vastu kasvanud. FOTO: Sander Ilvest

Soomlaste rahvuslik lennufirma, mis on kogu oma energia koondanud Aasia turistide südame võitmisele, toob neile mõeldes ka Helsingi-Tallinna liinile lende juurde, sest terrorirünnakud Euroopa pealinnades on loonud olukorra, kus Skandinaavia ja Balti riigid muutuvad järjest atraktiivsemaks lennusihtkohaks.

Tellijale Tellijale

«Finnairil on praegu käsil ettevõtte ajaloo suurim laienemine,» rääkis septembri alguses Tallinna külastanud Soome lennufirma Finnair Baltikumi ja Ida-Euroopa piirkonnajuht Arūnas Skuja.

Esmalt tihendatakse Euroopa-sisest lennuvõrku nii olemasolevatel kui uutel suundadel. Seejuures pannakse rõhku erinevatele puhkuse sihtkohtadele nii Portugalis, Hispaanias kui Kreekas. Lisaks enam kui 70 sihtkohale Euroopas on lennufirma teine oluline suund Aasia-suunalised lennud, milles nad ise näevad oma suurimat eelist teiste regionaalsete lennufirmade ees.

07.10.2017 10.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto