Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
18.10.2017
Eesti Euroopa muinsuskaitse loodab Patarei päästmisel Eesti valitsusele Hinnang valitsuse tööle lõhestab rahvast (9) Abhaasia eesti noored unistavad Eestis õppimisest (6) Majandus Rakvere lihatööstuse tapamaja töötajad streigivad Prisma juhid ambitsioonikast kasvuplaanist: tahame olla need, kes jäävad ellu (1) Välismaa Ülemkogu peegeldab Tallinna simultaani Tuhanded rohingja lapsed otsivad vanemaid Autopomm tappis liiga palju teadnud ajakirjaniku (2) Arvamus Erkki Bahovski: Melania Trump ja Ida-Euroopa stereotüübid (1) Marko Suurmägi: poliitika matemaatika (11) Tuul Sepp: mida on meil õppida bioloogilistelt turgudelt? (4) Juhtkiri: ilm on hukas (1) Virve Sõber: kas ja millist kasu saaksid Eesti elanikud tselluloositehasest? (8) Postimees 1993. aastal: aktsiaseltsi juhatuse esimees... töötu? Karmo Tüür: riigiloome pole läbi (3) Kultuur Marxi ja Coca-Cola lapsed ehk revolutsioonilise kino surnud punkt (1) Kultuuri lühid Sport Buffoni lahutab ajaloolisest saavutusest vaid Rootsi Toyota vahetab. Kas Tänak tuleb? Eesti võrkpallurite edetabel: Täht tipus, aga kes järgnevad? Andres Sõbra korvpallikommentaar: Rapla jääb kodus võitmatuks ja võib põhiturniiril esimeseks tulla Warriors, Cavaliers või keegi kolmas? Blogi: Chelsea ja Roma pakkusid trilleri, United tänab väravajoonetehnoloogiat Tallinn Euroopa muinsuskaitse loodab Patarei päästmisel Eesti valitsusele Tartu Video: vastremonditud Tartu turu letid ei kõlba müüjale ega ostjale (15) Noorte loodud uus tööportaal tagab ametisse kandideerijale anonüümsuse (1) Tartu ülikool müüb tarbetuid õppehooneid Kas maasturisõit ikka kahjustab metsa? (3) Vihm kergitab Emajõge kõnniteele aina lähemale Kas häälte lugemise saaks Tartus kiiremaks teha? Raehärrade maised jäänused saavad viimaks väärika rahupaiga «Kremli ööbikute» dramaturg Ivar Põllu: me ei kavatse kedagi porri tallata (1) Jarno Laur: Holmi naasmine (1) Asko Tamme: tarvidus raamatukogu järele ei kao (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti võrkpallurite edetabel: Täht tipus, aga kes järgnevad?

6 min lugemist
Robert Täht on olnud käimasoleval kalendriaastal rünnakuliider nii koondises kui koduklubis. FOTO: plusliga.pl

Liialdamata võib öelda, et Eesti võrkpallikoondises on kätte jõudnud kuldne ajastu. Nii Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril kui MM-valikturniiri otsustavas ringis jäi meie meeskonnal supertulemuse tegemisest küll imevähe veel puudu, kuid suurt pilti see ei muuda. Eesti on kerkinud Euroopa võrkpallikaardil arvestatavaks jõuks ning Maarjamaa rahvusmeeskonda osatakse välismaal hinnata ja karta. Ja mis eriti märgiline, väikeriigi staatusest hoolimata on selles meeskonnas tekkinud sisuliselt igale positsioonile tugev konkurents.

Tellijale Tellijale

 

Postimees pidas nõu kümne Eesti võrkpallitreeneri ja -mängijaga ning pani meie võrkpallurid nende praegust taset, koduklubi tugevust ja rolli selles klubis arvesse võttes kokku pingerea. Valikusse pääsenud mängijaid palusime iseloomustada endisel Eesti ja vastsel Läti koondise peatreeneril Avo Keelel ning koondise kaptenil Kert Toobalil.

17.10.2017 19.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto