Sisukord
Korvpall
Tänane leht
18.10.2017
Eesti Euroopa muinsuskaitse loodab Patarei päästmisel Eesti valitsusele Hinnang valitsuse tööle lõhestab rahvast (9) Abhaasia eesti noored unistavad Eestis õppimisest (6) Majandus Rakvere lihatööstuse tapamaja töötajad streigivad Prisma juhid ambitsioonikast kasvuplaanist: tahame olla need, kes jäävad ellu (1) Välismaa Ülemkogu peegeldab Tallinna simultaani Tuhanded rohingja lapsed otsivad vanemaid Autopomm tappis liiga palju teadnud ajakirjaniku (2) Arvamus Erkki Bahovski: Melania Trump ja Ida-Euroopa stereotüübid (1) Marko Suurmägi: poliitika matemaatika (11) Tuul Sepp: mida on meil õppida bioloogilistelt turgudelt? (4) Juhtkiri: ilm on hukas (1) Virve Sõber: kas ja millist kasu saaksid Eesti elanikud tselluloositehasest? (8) Postimees 1993. aastal: aktsiaseltsi juhatuse esimees... töötu? Karmo Tüür: riigiloome pole läbi (3) Kultuur Marxi ja Coca-Cola lapsed ehk revolutsioonilise kino surnud punkt (1) Kultuuri lühid Sport Buffoni lahutab ajaloolisest saavutusest vaid Rootsi Toyota vahetab. Kas Tänak tuleb? Eesti võrkpallurite edetabel: Täht tipus, aga kes järgnevad? Andres Sõbra korvpallikommentaar: Rapla jääb kodus võitmatuks ja võib põhiturniiril esimeseks tulla Warriors, Cavaliers või keegi kolmas? Blogi: Chelsea ja Roma pakkusid trilleri, United tänab väravajoonetehnoloogiat Tallinn Euroopa muinsuskaitse loodab Patarei päästmisel Eesti valitsusele Tartu Video: vastremonditud Tartu turu letid ei kõlba müüjale ega ostjale (15) Noorte loodud uus tööportaal tagab ametisse kandideerijale anonüümsuse (1) Tartu ülikool müüb tarbetuid õppehooneid Kas maasturisõit ikka kahjustab metsa? (3) Vihm kergitab Emajõge kõnniteele aina lähemale Kas häälte lugemise saaks Tartus kiiremaks teha? Raehärrade maised jäänused saavad viimaks väärika rahupaiga «Kremli ööbikute» dramaturg Ivar Põllu: me ei kavatse kedagi porri tallata (1) Jarno Laur: Holmi naasmine (1) Asko Tamme: tarvidus raamatukogu järele ei kao (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Andres Sõbra korvpallikommentaar: Rapla jääb kodus võitmatuks ja võib põhiturniiril esimeseks tulla

3 min lugemist
Aivar Kuusmaa on Serbia koolkonna treener ja meeskonnavaimult ei saa keegi Eestis Raplale vastu, usub korvpallitreener Andres Sõber. FOTO: Tairo Lutter

Eesti meistrivõistlused on alanud. Cramo on nii, nagu ta on, ehk normaalne. Rapla on üllatavalt kõva, võib-olla kõvemgi kui mullu ja võib sel hooajal teha superüllatuse. Tartu puhul oli juba eelmängude põhjal teada, et neil on verevahetus ja nad pole eriti tugevad, mida on näidanud ka esimesed mängud.

Tellijale Tellijale

Aga mis puutub konkreetselt Kalevisse, siis eurosari on neil nüüd läbi ja ka koduliigas pole nad kuigi veenvalt mänginud. Eks selles meeskonnas käi veel üks suur otsimine: kuidas omad eesti poisid paremini mängima panna. Välismaalastest läks üks minema ja teised ei tundu kõige teravamad pliiatsid. Kui mehel on nõrgem hääl, siis ei saa teda panna laulma nagu Georg Ots. Varrak peab oma rida ikkagi edasi ajama ja kui ta hakkab satsis valjemat häält tegema, keeravad poisid võib-olla üldse selja.

Koju tulnud Kristjan Kanguri puhul on asi säramisest kaugel. Ma ei tea, kuidas Kalevis mehi mängitatakse, ja tihtipeale see mõjutab, aga praegu on tema etteasted sellised, mida ei osanud oodata. Peaksid olema kõvemad. Nagu ta ise on märkinud, võtab sisseelamine aega, aga eks tal olid Itaalias kaaslasteks ikka kõvemad poisid, tema jäi rollimängijaks. Kalevis oodatakse temalt enamat, mis võib-olla esialgu häirib, aga küll kogenud mees end leiab ja sisse sulandub.

17.10.2017 19.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto