AINULT TELLIJALE

Kelly Sildaru: Ei mäleta, et mul oleks kunagi hirmu olnud

  • Hea uudis: Kelly Sildaru saab juba jalgratast vändata ja jalapresse teha!
  • Ei maksa karta, et tehnilised oskused pika vigastuspausi ajal kaotsi lähevad!
  • Senised vigastused ei ole Kelly Sildarule psühholoogilist pitserit jätnud.
  • See on vale info, et Kelly Sildaru sõidab olümpiale pealtvaatajana. Ei sõida!

Sel talvel võib Kelly Sildaru põlvetrauma tõttu lumistest mägedest peaasjalikult vaid unistada. Need pruunid kruusahunnikud kõrguvad Tallinnas Arigato spordiklubi lähistel. Sildaru käib Arigatos tasapisi trenni tegemas.

FOTO: Tairo Lutter

Eesti spordi imelapse Kelly Sildaru isa ja treeneri Tõnis Sildaru väitel on enamik võite tulnud tänu sellele, et neil on õnne olnud. Kui nii, siis tuleb küsida: miks on õnn just neile naeratanud? Ja teiseks: miks õnn eelmisel kuul ühtäkki selja keeras?

Kuu aega tagasi kustusid lootused, et Pyeongchangi taliolümpialt võiks tulla Eestile medal. Vigursuusataja Kelly Sildaru kukkus treeningul Uus-Meremaal nii õnnetult, et vasaku põlve esimene ristatiside läks täiesti katki. See on trauma, millest ei parane paari kuuga.

Eelmisel pühapäeval pühendas Kelly Sildaru koos isa Tõnisega Tallinnas Arigato spordiklubis ligi kaks tundi Arteri lugejatele, et rääkida juhtunust täpsemalt, avada pargi- ja rennisõidu saladusi, lahata nende senise edu tagamaid ning vaagida, mis saab edasi. Kelly tegi opereeritud jalale samal ajal pidevalt taastusharjutusi.

Edasi lugemiseks:

Oled juba tellija? LOGI SISSE või SEO LEHE TELLIMUS

Tagasi üles