Kelly Sildaru: Ei mäleta, et mul oleks kunagi hirmu olnud

Sel talvel võib Kelly Sildaru põlvetrauma tõttu lumistest mägedest peaasjalikult vaid unistada. Need pruunid kruusahunnikud kõrguvad Tallinnas Arigato spordiklubi lähistel. Sildaru käib Arigatos tasapisi trenni tegemas. FOTO: Tairo Lutter

Eesti spordi imelapse Kelly Sildaru isa ja treeneri Tõnis Sildaru väitel on enamik võite tulnud tänu sellele, et neil on õnne olnud. Kui nii, siis tuleb küsida: miks on õnn just neile naeratanud? Ja teiseks: miks õnn eelmisel kuul ühtäkki selja keeras?

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuu aega tagasi kustusid lootused, et Pyeongchangi taliolümpialt võiks tulla Eestile medal. Vigursuusataja Kelly Sildaru kukkus treeningul Uus-Meremaal nii õnnetult, et vasaku põlve esimene ristatiside läks täiesti katki. See on trauma, millest ei parane paari kuuga.

Eelmisel pühapäeval pühendas Kelly Sildaru koos isa Tõnisega Tallinnas Arigato spordiklubis ligi kaks tundi Arteri lugejatele, et rääkida juhtunust täpsemalt, avada pargi- ja rennisõidu saladusi, lahata nende senise edu tagamaid ning vaagida, mis saab edasi. Kelly tegi opereeritud jalale samal ajal pidevalt taastusharjutusi.

20.10.2017 23.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto