Sisukord
Välismaa
Tänane leht
20.10.2017
Eesti Toetuspetturitele silm peale Poolehoid Kaljulaidile püsib suur (50) Kiili ja Nääme töölepingud linnaga vaadatakse kriitiliselt üle (1) Majandus Weinsteini filmistuudio saab ilmselt uue omaniku Välismaa Ekspert: naiskupeldajatel endil on tihti varasem kogemus (2) Iseseisvuslaste liidrit ahistasid «¡Viva España!» hüüdnud kaasvangid Kataloonia president sunnib Hispaaniat tarvitama kasutamata võimalust Dublini reform kipub jääma liiga kõrgeks tõkkeks Arvamus Teet Roosaar: Korobeinik värvis oravad Pärnus nurka Henrik Roonemaa: Eesti e-valimised on kinni 2005. aastas (6) Juhtkiri: ettevaatust petistega (4) Hannes Praks: mida õpetavad noortele Vabadussamba metallribad? (7) Edasi 1968. aastal: Jaan Taltsile hõbemedal Ando Leppiman: avatud gaasiturust võidab tarbija (1) Juhan Pukk: asendame ametnikud robotitega (1) Kultuur Rebecca Ferguson: minus on mingi tumedus olemas Toimiv tervikteos või tahtmatu treiler? Graude kräu Sport Raja elab taliolümpiast rääkides veel barjääri taga Videod: taliolümpia viis imelist ja innustavat medalivõitu Viis küsimust, mis otsustavad Eesti meistritiitli saatuse Tartu Kuulutused, 20. oktoober 2017 Piibe maantee algus peitis sõjaaegset ühishauda KÜSITLUS: kas Urmas Klaasil sobib Tartu linnapeana tööd jätkata? (14) Hõimupäevad viivad kokku eesti laulu ja põhjasaami räpi Sajandite vanused masinad hakkavad «Väikest printsi» trükkima Kuidas paistab nähtamatu ehk Skaneeriva elektronmikroskoobiga vaatad põnevasse nanomaailma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ekspert: naiskupeldajatel endil on tihti varasem kogemus

3 min lugemist
Kristiina Luht eile inimkaubanduse konverentsil Vilniuses. FOTO: Hanna-Hulda Reinkort

Viimased 15 aastat inimkaubandus- ja kupeldamisjuhtumitega tegelenud sotsiaalministeeriumi võrdsuspoliitika osakonna nõunik Kristiina Luht ütles intervjuus Postimehele, et kui Laura Kõrgemäe prostitutsiooni vahendamise eest karistada saaks, oleks see Eesti modelli- ja missiäris pretsedent. Kuigi sellesarnaseid kahtlusi on ette tulnud varemgi, pole siiani veel kedagi kohtus süüdi mõistetud.

Tellijale Tellijale

- Kas kolmapäeval lahvatanud kupeldamisskandaal on praegusel ajal haruldane või teeb selle eriliseks vaid asjaolu, et kupeldaja rollis kahtlustatakse tuntud inimest, eksmiss Laura Kõrgemäed?

Ebaharilik on siin pigem tüdrukute vahendamise sihtkoht (USA – toim), sest põhilised sihtriigid Eestist pärit neidude jaoks on enamasti Soome ja teised Skandinaavia riigid, aga ka Saksamaa ja Holland. USAs on piiri ületamine karmim, mis tähendab lisariski.

19.10.2017 21.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto