R, 2.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rakke vallajuhti tänati kopsaka preemiaga

Margus Martin
, Virumaa Teataja
Rakke vallajuhti tänati kopsaka preemiaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rakke volikogu istungile oli tulnud kohalik rahvas, kes protestisid vallatöötajatele jagatavate hüvede vastu. Laua taga ametist lahkuv vallavanem Andrus Blok (seljaga paremal) ja volikogu esimees Enno Eilo (paremal servas).
Rakke volikogu istungile oli tulnud kohalik rahvas, kes protestisid vallatöötajatele jagatavate hüvede vastu. Laua taga ametist lahkuv vallavanem Andrus Blok (seljaga paremal) ja volikogu esimees Enno Eilo (paremal servas). Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Tavatult hilja, vaid mõni päev enne lõplike valimistulemuste väljakuulutamist kutsuti möödunud kolmapäeva õhtuks Kuremaale kokku veel üks Rakke vallavolikogu istung.

Seda, et rahvaesindajad Lääne-Viru maakonna lõunapoolseima omavalitsuse vallamajast umbes poolesaja kilomeetri kaugusele Kuremaa ujula seminariruumi koosolekut pidama kogunesid, põhjendas volikogu esimees Enno Eilo hiljem vajadusega vahetada harjumuspärast keskkonda.

Tema sõnul ei mõjutanud valikut sugugi asjaolu, et esiotsa viimaseks planeeritud volikogu istungile eelmisel neljapäeval kogunes Rakkes arvukalt külalisi, kes muutsid õhustiku pingetest paksuks.

Tagasi üles