Sisukord
Uudised
Tänane leht
23.10.2017
Eesti Palju õnne Tüli raha pärast viis kolme süütamiseni (2) Rakvere koalitsioon igatseb tagasi kaharat kuuske (3) Pärnu ehitusplatsilt avastati taas moldovlased POSTIMEHE SUUR INTERJVUU: Ehituses käib pidev tulekahju kustutamine (1) Majandus TTÜ näitab Eesti Energiale alternatiivset tulevikku (2) Täna 20 aastat tagasi oli paljudel Eestis eriti must päev (1) Välismaa Eesti püüab täna eesistumise suurimat võitu (3) Arvamus Tiina Kaukvere: mul ei ole venelastest sõpru (12) Lugeja kiri: haldusreform toob nimesegaduse (3) Juhtkiri: jõuluinstallatsioonist loobumine oleks viga (17) Edasi 1962. aastal: rassist ähvardab Erik Gamzejev: suured Eesti linnad on Keskerakonnale loovutatud aastakümneteks (6) Kaire Uusen: kuidas parandada eestlase mainet? (5) Erkki Bahovski: viker- ja muid viise Kultuur Kultuuri lühid Sport Maailma esinumbri Julia Beljajeva argipäev – patsientide vastuvõtt (1) Marquez jõudis neljandale MM-tiitlile ülilähedale Epeenaiskonna väärtuslik õppetund Kalev/Cramo alustab Ühisliigas võtmenädalat Eesti meistrivõistluste viimastes voorudes jätkub närvidemäng Tartu Korruptsioonis kahtlustatavad abilinnapead endal süüd ei näe Menukale hommikusele rongile Tartus mugavalt ei pääse (2) Maavanem paneb vallajuhiks saades kohe ameti maha (1) Ümbrikupalga maksmine levib ka Tartumaal (2) Mitu põllumeest andis valimistel uutele vallajuhtidele silmad ette Vahur Kollom: korruptsiooni ei saa sallida Priitahtlikud ja sotsiaal-Uber Arvustus: Beatrice’i pseudoprobleemid Meelelahutus Koomiks Sudoku

POSTIMEHE SUUR INTERJVUU: Ehituses käib pidev tulekahju kustutamine

7 min lugemist
Septembri lõpus avastas politsei kohtumaja ehituselt seitse registreerimata ukrainlast. FOTO: Sander Ilvest

Ehitusplatsidelt põgenevad ukrainlased, ümbrikupalgad ja tohutul ajasurvel kerkivad hooned on selle tagajärg, et Eesti ehitussektoril puudub visioon, jõudsid Postimehe korraldatud ümarlaual üksmeelele ehitusfirma Rand ja Tuulberg nõukogu liige Raivo Rand, siseministeeriumi kodakondsus- ja rändepoliitika osakonna juhataja Ruth Annus, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ehitustegevuse valdkonnajuht Ivo Jaanisoo ning ehitusettevõtjate liidu tegevdirektor Indrek Peterson.

Tellijale Tellijale

Mainekad ehitusfirmad on kinnitanud, et illegaalset tööjõudu nende objektidel pole. Ometi leidis politsei kohtumaja ehitusel, millega tegeleb ka teie ettevõte, Raivo Rand, et see on siiski ka teie probleem?

Raivo Rand: Mul on väga hea meel, et politsei ja maksuamet selliseid reide teevad, aga see võiks olla süstemaatiline. Meil on ka Soomes täpselt samasugune reid käinud ja ütlen ausalt, leidis ka sealt ühe mehe. Eestlane tuli laupäeval sõbrale appi mööblit paigaldama. Soome reidil muidugi ajakirjanikku kaasas ei olnud. Politsei ja maksuamet võiksid külastada regulaarselt kõiki objekte.

21.10.2017 24.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto