Sisukord
Eesti
Tänane leht
23.10.2017
Eesti Palju õnne Tüli raha pärast viis kolme süütamiseni (2) Rakvere koalitsioon igatseb tagasi kaharat kuuske (3) Pärnu ehitusplatsilt avastati taas moldovlased POSTIMEHE SUUR INTERJVUU: Ehituses käib pidev tulekahju kustutamine (1) Majandus TTÜ näitab Eesti Energiale alternatiivset tulevikku (2) Täna 20 aastat tagasi oli paljudel Eestis eriti must päev (1) Välismaa Eesti püüab täna eesistumise suurimat võitu (3) Arvamus Tiina Kaukvere: mul ei ole venelastest sõpru (12) Lugeja kiri: haldusreform toob nimesegaduse (3) Juhtkiri: jõuluinstallatsioonist loobumine oleks viga (17) Edasi 1962. aastal: rassist ähvardab Erik Gamzejev: suured Eesti linnad on Keskerakonnale loovutatud aastakümneteks (6) Kaire Uusen: kuidas parandada eestlase mainet? (5) Erkki Bahovski: viker- ja muid viise Kultuur Kultuuri lühid Sport Maailma esinumbri Julia Beljajeva argipäev – patsientide vastuvõtt (1) Marquez jõudis neljandale MM-tiitlile ülilähedale Epeenaiskonna väärtuslik õppetund Kalev/Cramo alustab Ühisliigas võtmenädalat Eesti meistrivõistluste viimastes voorudes jätkub närvidemäng Tartu Korruptsioonis kahtlustatavad abilinnapead endal süüd ei näe Menukale hommikusele rongile Tartus mugavalt ei pääse (2) Maavanem paneb vallajuhiks saades kohe ameti maha (1) Ümbrikupalga maksmine levib ka Tartumaal (2) Mitu põllumeest andis valimistel uutele vallajuhtidele silmad ette Vahur Kollom: korruptsiooni ei saa sallida Priitahtlikud ja sotsiaal-Uber Arvustus: Beatrice’i pseudoprobleemid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tüli raha pärast viis kolme süütamiseni

4 min lugemist
Ettevõtja Oleg Erzhanov otsustas kaks aastat tagasi oma Randvere külas asuva kodu süütamisest avalikult rääkida ning põlenud maja näidata veel enne süütajaks Evgeny Petrusevi kinnipidamist, sest kartis, et viimane võib ka teistele kahju tekitada. FOTO: Liis Treimann

Veidi enam kui kahe aasta eest, 2015. aasta 16. septembri varahommikul ärkas Denis Koshcheev üles oma naise lause peale: «Tundub, et meie maja põleb!» Mees tormas jalamaid majast välja ning avastas, et tema Harjumaal Rae vallas asuva majaga kokku ehitatud katlamaja seina äärde laotud puuriit on süttinud.

Tellijale Tellijale

Selles olukorras käitus Koshcheev üsna tavapäraselt ning proovis maja ise kustutada. Ent tule jõud käis juba tema omast üle. Mees tormas majja tagasi ning toimetas oma naise ja kaks tütart naabrite juurde.

Tuletõrjujate kohale jõudes võttis tuld juba katus ja lõpuks sai suuri kahjustusi kogu maja. Kui mõnes kohas ei teinud hävitustööd tuli, siis tegi seda tuletõrjujate kustutusvesi, mis on paratamatu. Kaks last ja kaks täiskasvanut jäid oma kodust ilma.

21.10.2017 24.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto