Sisukord
Eesti
Tänane leht
23.10.2017
Eesti Palju õnne Tüli raha pärast viis kolme süütamiseni (2) Rakvere koalitsioon igatseb tagasi kaharat kuuske (3) Pärnu ehitusplatsilt avastati taas moldovlased POSTIMEHE SUUR INTERJVUU: Ehituses käib pidev tulekahju kustutamine (1) Majandus TTÜ näitab Eesti Energiale alternatiivset tulevikku (2) Täna 20 aastat tagasi oli paljudel Eestis eriti must päev (1) Välismaa Eesti püüab täna eesistumise suurimat võitu (3) Arvamus Tiina Kaukvere: mul ei ole venelastest sõpru (12) Lugeja kiri: haldusreform toob nimesegaduse (3) Juhtkiri: jõuluinstallatsioonist loobumine oleks viga (17) Edasi 1962. aastal: rassist ähvardab Erik Gamzejev: suured Eesti linnad on Keskerakonnale loovutatud aastakümneteks (6) Kaire Uusen: kuidas parandada eestlase mainet? (5) Erkki Bahovski: viker- ja muid viise Kultuur Kultuuri lühid Sport Maailma esinumbri Julia Beljajeva argipäev – patsientide vastuvõtt (1) Marquez jõudis neljandale MM-tiitlile ülilähedale Epeenaiskonna väärtuslik õppetund Kalev/Cramo alustab Ühisliigas võtmenädalat Eesti meistrivõistluste viimastes voorudes jätkub närvidemäng Tartu Korruptsioonis kahtlustatavad abilinnapead endal süüd ei näe Menukale hommikusele rongile Tartus mugavalt ei pääse (2) Maavanem paneb vallajuhiks saades kohe ameti maha (1) Ümbrikupalga maksmine levib ka Tartumaal (2) Mitu põllumeest andis valimistel uutele vallajuhtidele silmad ette Vahur Kollom: korruptsiooni ei saa sallida Priitahtlikud ja sotsiaal-Uber Arvustus: Beatrice’i pseudoprobleemid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rakvere koalitsioon igatseb tagasi kaharat kuuske

2 min lugemist
01FEBRUARY2016, Lääne-Virumaa,RAKVERE KUUSK, RAKVERE JÕULUKUUSK, KUUSEINSTALLATSIOON Fotol: AKENDEST JÕULUPUU, AKNAPUU FOTO: Marianne Loorents/Virumaa Teataja

Läinud teisipäeval Reformierakonna, Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) ning Keskerakonna vahel sõlmitud Rakvere linna koalitsioonilepingus on punkt, mille kohaselt tuuakse linna keskväljakule traditsiooniline jõulupuu, kogu Eestis ja kaugemalgi tuntust kogunud installatsioon aga kolitakse mujale.

Tellijale Tellijale

Installeeringute autor, linnakunstnik Teet Suur ütles, et kui see, mis ennast siiani õigustanud on, linnale enam ei kõlba, pole tegemist millegi muu kui rumalusega. «Olen sellest tegelikult väsinud,» nentis Suur ja lisas, et kindlasti on kohti, kus tema tööd rohkem hinnatakse.

Seda, kas mees jätkab linnakunstnikuna, Suur praegu kommenteerida ei soovinud. «Vara veel. Aga pean ütlema, et mul on elus muidki teemasid. Kui kuuske materdatakse, on see minu ja Raiko Kaasiku asi, kui see toob kasu, on Rakvere asi.»

21.10.2017 24.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto