Sisukord
Eesti
Postimees
24.10.2017
Eesti Pikamäe: rahva tahe on ülimuslik Sotsid tahavad Tallinnas mitut tähtsat ametit Kolm teele jooksnud hobust hukkus veokirataste all Riigikontrolör Alar Karis püüab Tõnis Lukase kõrval ERMi juhi kohta (1) Toom ei läinud liimile (9) Välismaa Aafrika – Põhja-Korea salajane kullaauk Mehhiko õpib Trumpiga läbi rääkima Uuring: uutel valimistel kaotaksid iseseisvuslased enamuse (1) Välismaa lühiuudised: 24.10.2017 Arvamus Ivan Makarov: Moosud euroopalike väärtuste valvel (53) Mihkel Mutt: mitte ainult lapsepõlvest (38) Juhtkiri: riigitööle koolipinki ja ühtlasi õpetajaks Postimees 1935. aastal: telefon kirja asemele Merle Jääger: vene hing ja vene küsimus (8) Margus Parts: tõde ja õigus Ameerika moodi (3) Kultuur Kui ilus on olla haige Sport Optimistlik Mait Patrail enne koondisemänge: enamik mehi on heas vormis Spordi lühiuudised Kalev/Cramo Ühisliigas - võitlust oli, aga võit jäi ikka tulemata Kas Ragnar Klavan jääbki pingile? TLÜ Kalevi peatreener Raido Roos kiidab Bamba Falli Vormelitülis pillutakse solvanguid ja nõutakse muutusi Tervis Gripivaktsiini napib ja lisapartiid ei pruugi tulla Vaktsiin kaitseb gripi eest aasta jagu Tartu Poiss püüdis Tartu kesklinnas Atlantise juurest võimsa haugi (2) Kajar Lember: otsustamisest ja vastutamisest (2) Spordisõbrad saavad nädal aega nautida tipptennist Miks loob Reformierakond Tartus võimuliidu Keskerakonnaga? Linnapea selgitab (3) Regilaulutoas saab kaasa laulda elu lugusid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Riigikontrolör Alar Karis püüab Tõnis Lukase kõrval ERMi juhi kohta

2 min lugemist
Tõnis Lukas ja Alar Karis. FOTO: Jaanus Lensment / Margus Ansu / Artur Kuusi montaaž

Eesti Rahva Muuseumi (ERM) direktori konkurss läheneb lõpule. Eelolevaks reedeks on kultuuriministeeriumisse komisjoniga vestlusele kutsutud algsest neljast kandidaadist kaks. Neist üks on muuseumi praegune juht Tõnis Lukas ja teine Tartu Postimehele teadaolevalt riigikontrolör Alar Karis.

Tellijale Tellijale

Alar Karis, kellelt toimetus soovis eile veidi enne tööpäeva lõppu kandideerimise kohta kinnitust saada, mobiiltelefonile ei vastanud.

Kultuuriministeeriumi avalike suhete osakonna juht Ave Toots-Erelt ja peaspetsialist Eve Rand ei jaganud täpsemat teavet nelja kandidaadi nime ja Alar Karise kandideerimise kohta. «Senise praktika järgi öeldakse lõpus välja parima kandidaadi nimi,» teatas Toots-Erelt lühidalt. «Kandidaatide nimesid ei avalikustata, sest see on selline konkurss, millel on oma reeglid,» lisas Rand. 

23.10.2017 25.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto