Sisukord
Korvpall
Tänane leht
24.10.2017
Eesti Pikamäe: rahva tahe on ülimuslik Sotsid tahavad Tallinnas mitut tähtsat ametit Kolm teele jooksnud hobust hukkus veokirataste all Riigikontrolör Alar Karis püüab Tõnis Lukase kõrval ERMi juhi kohta (1) Toom ei läinud liimile (9) Välismaa Aafrika – Põhja-Korea salajane kullaauk Mehhiko õpib Trumpiga läbi rääkima Uuring: uutel valimistel kaotaksid iseseisvuslased enamuse (1) Välismaa lühiuudised: 24.10.2017 Arvamus Ivan Makarov: Moosud euroopalike väärtuste valvel (53) Mihkel Mutt: mitte ainult lapsepõlvest (38) Juhtkiri: riigitööle koolipinki ja ühtlasi õpetajaks Postimees 1935. aastal: telefon kirja asemele Merle Jääger: vene hing ja vene küsimus (8) Margus Parts: tõde ja õigus Ameerika moodi (3) Kultuur Kui ilus on olla haige Sport Optimistlik Mait Patrail enne koondisemänge: enamik mehi on heas vormis Spordi lühiuudised Kalev/Cramo Ühisliigas - võitlust oli, aga võit jäi ikka tulemata Kas Ragnar Klavan jääbki pingile? TLÜ Kalevi peatreener Raido Roos kiidab Bamba Falli Vormelitülis pillutakse solvanguid ja nõutakse muutusi Tervis Gripivaktsiini napib ja lisapartiid ei pruugi tulla Vaktsiin kaitseb gripi eest aasta jagu Tartu Poiss püüdis Tartu kesklinnas Atlantise juurest võimsa haugi (2) Kajar Lember: otsustamisest ja vastutamisest (2) Spordisõbrad saavad nädal aega nautida tipptennist Miks loob Reformierakond Tartus võimuliidu Keskerakonnaga? Linnapea selgitab (3) Regilaulutoas saab kaasa laulda elu lugusid Meelelahutus Koomiks Sudoku

TLÜ Kalevi peatreener Raido Roos kiidab Bamba Falli

2 min lugemist
Bamba Fall on pidanud Tallinna Ülikool Kalevi eest neli kohtumist. FOTO: Mailiis Ollino/

Eesti klubikorvpalli viimase kümnendi meeldejäävamate leegionäride hulka liigituv Bamba Fall kogub Tallinna Ülikool/Kalevis tasapisi uut hoogu.

Tellijale Tellijale

Meeskonna stardikiirendus pole just kiita olnud –pärast avavoorus Pärnu alistamist on saadud enam kui 20-punktilised kaotused nii Raplalt, Kalev/Cramolt kui Valga-Valkalt. 31-aastane keskmängija on visanud aga hooaja neljas esimeses mängus kokku 46 punkti ja hankinud 22 laupalli (keskmised näitajad seega 11,5 p ja 5,5 lp). 

«Esiteks, mis kõige tähtsam, ma võin kinnitada, et suhtumiselt on Bamba täielik professionaal,» rõõmustab Kalevi peatreener Raido Roos. «Ta teeb korralikult trenni ja kui midagi on kehvasti, saab temaga vabalt asju arutada.»

23.10.2017 25.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto