Sisukord
Arvamus
Tänane leht
26.10.2017
Eesti Keskerakond otsustas võimu Tallinnas mitte jagada (14) Helde käega pirukajagajad (2) Majandus Kes on ahistamiskahtluse saanud Eesti juurtega Steve Jürvetson? (2) Eesti puidutööstustel juba praegu toorainega kitsas käes (8) Välismaa Albaania toob päevavalgele oma kommunistliku mineviku pärandi KOHALIK VAADE. Hispaanlastele on Läti erakordne väljakutse Läti saadik tõrjub jutte NATO abi ootavatest mehenäljas naistest Raamat heidab valgust Soome suvisele valitsuskriisile Hiinas algas Xi ajastu Vene ajakirjaniku ründamine jättis palju lahtisi otsi (1) Arvamus Lugeja ERRis toimuvast: see on juba liig mis liig (1) Ahto Lobjakas: Rahvaerakond Reform (4) Lugeja kiri: käed eemale «Aktuaalsest kaamerast»! (2) Postimees 1925. aastal: õudne juhtumine südaööl Juhtkiri: otsustav promill Tõnis Oja: riik mõnitab börsiettevõtteid Jaan Reinhold: kuus riiki, mis vajavad meie tähelepanu Martin McKee: alkoholitootjaid tuleb hinnata nende tegude, mitte sõnade põhjal (2) Kultuur Kaasaegne kunst – kas mõistetamatu mõttetus? (1) Tahte kurb mäng jõu paberis Mayhemi müsteerium klubis Tapper Tahte otsingul maskide maailmas Sport Venelase F1-karjäärile tõmmati kriips peale Postimehe eksklusiiv! Mäkinen: tahtsime Tänakut juba mullu Markkanen püstitas rekordi ja sai LeBron Jamesilt kiita Britid valmistuvad olümpiamängudelt evakueeruma Tartu Annelinlik hoonekõrgus jõuab Ülejõele Võimuta jäänud Jõgevamaa valimisliidud kahtlustavad parteisid salasobingus Liisa-Lotta Veiken: lõputu võõraviha ja näpuga näitamine (10) Qvalitase ja Medicumi arstid kolisid kokku Lõõtsa tänavalt kaovad tõkkepuud teadmata tulevikus Kuno Tammearu: hädad võivad tabada meid ootamatult Põltsamaal saab taas autoga üle silla, kuid ehitus veel jätkub Ajaloolugu: kuidas Ida-Virumaa Eestile jäi (1) Kompanii Nii veeretab end huumorirulliga üle spliini Raamatusse jõudsid tordid koos videotega Vigastatud loomadega peab tegelema riik, aga osa vastutusest lasub ka vabatahtlikel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugeja ERRis toimuvast: see on juba liig mis liig

1 min lugemist
«Aktuaalne kaamera» FOTO: ERR

Postimees (19.10) üllatas võika uudisega: «Aktuaalse kaamera» kõige parem diktor Kadri Hinrikus on ära koondatud. Uskumatu!!!

Kogunesime arutama uudist töökollektiivis ning jõudsime üksmeelele, et Kadri Hinrikusel on kõige parem keelekasutus, puhtaim diktsioon ja laitmatu esinemine. Nagu selgub Postimehe loost, pole ka Hinrikuse kolleegid ülemuste otsusega rahul.

Vägisi tekib küsimus, kas need koondajad ise pole kunagi «Aktuaalset kaamerat» vaadanud. Ilmselt mitte, sest nad pole näinud või siis ei ole tahtnud näha mõne teise meie uudisteankru täiesti ebasobivat esinemist. Priit Kuusk vehkleb totralt kätega, lamaskleb laua peal, lehvitab kuuehõlmasid, rääkimata diktsioonist, mis jätab tema puhul soovida. Kuidas niimoodi võib?

Eesti Rahvusringhäälingu lipulaeva «Aktuaalse kaamera» üle otsustajateks on sattunud ebakompetentsed inimesed. Aeg on poliitilised mängud ära lõpetada!

Samas stiilis jätkates kaotab «Aktuaalne kaamera» oma juhtpositsiooni Eesti telemaastikul ja suure osa oma vaatajaskonnast.

Vaatajatel on õigus avaldada arvamust selle kohta, kuidas avalik-õiguslikku ringhäälingut juhitakse, ja see pole põrmugi loogiline.

Kiitus ning tänu aga Postimehe uuriva toimetuse juhile Risto Berendsonile, et ta tõi ERRi juhtide valesti tehtud otsused päevavalgele. Aitäh talle küsimuse lahkamise eest!

Ülle Tamm, Kambja vald, Tartumaa

Seotud lood
25.10.2017 27.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto