Sisukord
Talisport
Postimees
26.10.2017
Eesti Keskerakond otsustas võimu Tallinnas mitte jagada (14) Helde käega pirukajagajad (2) Majandus Kes on ahistamiskahtluse saanud Eesti juurtega Steve Jürvetson? (2) Eesti puidutööstustel juba praegu toorainega kitsas käes (8) Välismaa Albaania toob päevavalgele oma kommunistliku mineviku pärandi KOHALIK VAADE. Hispaanlastele on Läti erakordne väljakutse Läti saadik tõrjub jutte NATO abi ootavatest mehenäljas naistest Raamat heidab valgust Soome suvisele valitsuskriisile Hiinas algas Xi ajastu Vene ajakirjaniku ründamine jättis palju lahtisi otsi (1) Arvamus Lugeja ERRis toimuvast: see on juba liig mis liig (1) Ahto Lobjakas: Rahvaerakond Reform (4) Lugeja kiri: käed eemale «Aktuaalsest kaamerast»! (2) Postimees 1925. aastal: õudne juhtumine südaööl Juhtkiri: otsustav promill Tõnis Oja: riik mõnitab börsiettevõtteid Jaan Reinhold: kuus riiki, mis vajavad meie tähelepanu Martin McKee: alkoholitootjaid tuleb hinnata nende tegude, mitte sõnade põhjal (2) Kultuur Kaasaegne kunst – kas mõistetamatu mõttetus? (1) Tahte kurb mäng jõu paberis Mayhemi müsteerium klubis Tapper Tahte otsingul maskide maailmas Sport Venelase F1-karjäärile tõmmati kriips peale Postimehe eksklusiiv! Mäkinen: tahtsime Tänakut juba mullu Markkanen püstitas rekordi ja sai LeBron Jamesilt kiita Britid valmistuvad olümpiamängudelt evakueeruma Tartu Annelinlik hoonekõrgus jõuab Ülejõele Võimuta jäänud Jõgevamaa valimisliidud kahtlustavad parteisid salasobingus Liisa-Lotta Veiken: lõputu võõraviha ja näpuga näitamine (10) Qvalitase ja Medicumi arstid kolisid kokku Lõõtsa tänavalt kaovad tõkkepuud teadmata tulevikus Kuno Tammearu: hädad võivad tabada meid ootamatult Põltsamaal saab taas autoga üle silla, kuid ehitus veel jätkub Ajaloolugu: kuidas Ida-Virumaa Eestile jäi (1) Kompanii Nii veeretab end huumorirulliga üle spliini Raamatusse jõudsid tordid koos videotega Vigastatud loomadega peab tegelema riik, aga osa vastutusest lasub ka vabatahtlikel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Britid valmistuvad olümpiamängudelt evakueeruma

1 min lugemist
Põhja-Korea Pukguksong-2 rakett. FOTO: KCNA/Reuters/Scanpix

Suurbritannia olümpiakomiteel on paigas plaanid, kuidas evakueerida oma sportlased tuleval talvel Lõuna-Koreas toimuvatelt Pyeongchangi taliolümpiamängudelt, kui pinged riigi ja selle liitlaste ning Põhja-Korea vahel eskaleeruvad, vahendab AP.

Tellijale Tellijale

Hoolimata üha karmistuvatest rahvusvahelistest sanktsioonidest on Põhja-Korea jätkamas oma tuumaprogrammiga ning riigi ametlike infokanalite väitel on neil võimekus rünnata tuumalõhkepeaga varustatud mandritevahelise raketiga ka USAd. Kuidas elu Korea poolsaarel järgnevate kuude ja aastate jooksul kulgeb, pole võimalik ennustada, aga kuna taliolümpiamängud toimuvad kõigest 80 kilomeetri kaugusel riikidevahelisest piirist, ei võta britid oma parimate sportlaste turvalisusega mingeid riske.

«Lõunakorealased on nõnda elanud juba 60 aastat ja pinged on kord teravnenud, kord leevendund. Praegu tundub ilmselgelt olevat teravam hetk,» ütles saareriigi olümpiakomitee peasekretär Bill Sweeney. Ajakirjaniku küsimuse peale, kuidas reageeritaks Põhja-Korea potentsiaalsele tuumarünnakule, oli vastus selge: «Me töötame kõikvõimalike plaanide kallal. Ainus, mis saab olla vastus nõnda ekstreemsele olukorrale, on evakuatsioon. Kui on tarvis, läheme sinna väga selgelt välja joonistatud evakuatsiooniplaaniga. Ma ei usu, et seda vaja on. Meie jaoks on esmatähtis oma delegatsiooni tervis ja heaolu.»

25.10.2017 27.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto