Sisukord
Uudised
Postimees
30.10.2017
Eesti Hüvasti, Aarne Üksküla! (2) Endine minister Rootsi pedofiiliaskandaalis (5) Välismaa Sakslased aitavad Eesti merd turvalisemaks muuta Stalini kuju kui protest praeguse võimu vastu Selgusid Rajoy järgmised käigud (5) Arvamus Karin Bachmanni vastus Mart Raudsaarele: ajujaht sõnumitoojatele (7) Rando Värnik: biomajandus Eestis – kas meil on sisuline arusaam? Juhtkiri: leedulaste kaigas Balti-Soome gaasituru kodarates Postimees 1935. aastal: keskarhiivi pärgamentürikute kogu kahekordistus Tiit Riismaa: astmeline tulumaks käivitab töö ümberjagamise (8) Nils Niitra: meie oma kupjad (9) Hannes Kollist: keisri uued rõivad Kultuur Future Islands’i füüsiline muusika Kes ja miks peaks Gogolit üle lugema? Kas hübriidteater või hedonistlik mängusimulaator? KKK – kohv, kirjandus, kunst Hüvasti, Aarne Üksküla! (2) Sport Wozniacki alistas finaalis Williamsi Klavan sai Kloppilt kiita. Kas ka Meistrite liigas platsile? Pijpers tõestas: noortega saab võita! Maailmameister Sebastien Ogier: aina raskem on perest rallikurvide nimel lahkuda Teadus Sulelise dinosauruse «bandiidimask» reetis eluviisi Tartu Mustvees ei pääse võidukas valimisliit võimule Aasta Auto ehitas uue Audi esinduse Tartu automüüki juhib endiselt Škoda Külarahvas tahab viia koera oma kulul varjupaika Diabeediga laste vanemad said Tartus nõustamistoa Rein Mark: Helsingi kõrvale mahub veel lennuliinide sihtkohti Kertu Kula: milleks meile «kuu ilma ...» kampaaniad? Muuseum peab jälgima, millest kirjutavad ajalehed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aasta Auto ehitas uue Audi esinduse

1 min lugemist
Aasta Auto juhatuse liikmed Andrias Tammistu (vasakul) ja Tarmo Uffert on rahulolevad, sest ammune unistus uuest salongist on teoks saanud. FOTO: Margus Ansu

Aasta Auto avab järgmise nädala lõpus vähekasutatud Audide müügisalongi, mille ametlik nimi on Audi Approved:plus.

Aasta Auto juhatuse liige Andrias Tammistu ütles, et unistus uuest salongist on ettevõttel olnud juba üle 15 aasta, aga äriplaani järgi oli selle ehitamine alati veidi kaheldav. «Oleme nii kaugele jõudnud, et meil on seda esindust vaja. Järelteenindust oleme kogu aeg teinud ja nüüd oleme valmis ka müüma,» rääkis ta.

Möödunud talvel alustatigi Škoda esinduse taha jääval krundil uue müügisalongi ehitust. Nüüd on hoone valmis ja sõidukid sees. Salongi ehitamiseks, sisustamiseks ja seadmete soetamiseks kulus ligi 2,5 miljonit eurot.

Salong on tehtud selliselt, et seal võiks müüa ka täiesti uusi Audisid, aga sellega tekiks firmale palju lisakohustusi. «Salong peab siis olema uusi autosid täis, lisaks proovisõiduautod ja asendusautod,» selgitas teine Aasta Auto juhatuse liige Tarmo Uffert. «Tartus lihtsalt ei müüda nii palju, et sellega plussi jääda.» 

Vähekasutatud Audi tähendab, et sõiduk on maksimaalselt kaks aastat vana ning selle läbisõit jääb alla 50 000 kilomeetri. «Autod on kõik tootja poolt üle vaadatud. Neile on tehtud 110 punkti test ja neil on kuni viie aasta pikkune tootja garantii,» rääkis Tammistu. 

Kasutatud Audid on võrreldes uutega 30–50 protsenti odavamad. 

Kuigi salong avatakse pidulikult alles 10. novembril, siis on Sepa tänaval asuv esindus huvilistele lahti juba septembri lõpust. 

Seotud lood
28.10.2017 31.10.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto