Sisukord
Majandus
Postimees
01.11.2017
Eesti «Oleks Eesti meile lähemal…» Noamehe surmas paarimeest julgestanud politseiniku ainus lask (64) Ratas ja Ossinovski toetavad Palo Majandus R-Kiosk kavandab uut algust Ratas ja Ossinovski toetavad Palo Tuumajaamade remont soosis Eesti Energiat Välismaa Soomes sagenevad sundabielud (2) Avdijivka elanikud: mujal kutsutakse meid separatistideks (1) Iraagi Kurdistani liider astus tagasi Saksamaa tähistas reformatsiooni alguse 500. aastapäeva Puigdemont ei tahtvatki asüüli Iraagi kurdid võivad kaotada autonoomia Arvamus Juhtkiri: surm Vabaduse väljakul (7) Tõnu Ots: ühiskond ilmutab labastumise märke (30) Vaata Postimehe Trehvunksi Postimees 1929. aastal: varguste laine maal Kalle Laanet: nulltolerants korruptsioonile! (4) Kuldar Taveter ja Tanel Kerikmäe: tehisintellekti eetilisusest ja õiguskuulekusest Priit Pullerits: miljoni needus Kultuur Ilukirjanduslik kaitsekõne nümfomaaniale? Olev Remsu: Tean, mida tähendab ütlus, et nostalgia võib tappa «Sõda»: halva tutvustuse varjus peitub suurepärane film (1) Sport Kloppi vihje: Klavan saab platsile Andres Sõbra korvpallikommentaar: autoriteetne Tiit Sokk oleks Kalev/Cramole parim valik Rally Estonia naaseb ja tahab murda 2021. aastaks MM-sarja Järelvaadatav: Saaremaa ei andnud kaotuseta meeskondade lahingus Pärnule võimalustki Kodu Kuidas varas suvilast eemal hoida? Tartu Elu Pirogovi platsil juba käib, aga tööde lõpp nihkub sügisest kevadesse Kuulutused, 1. november 2017 Vaidlus Võrtsjärve roostumise ümber ei näi vaibuvat Kaspar Koort: põhimõtted ja paljas perse Joel Ostrat: baaris vee pakkumine aitab alkoholiga piiri pidada Uus koalitsioon lubab Tartusse jalgpallihalli Kunstnik kolis Leedumaale elama ja maalis seal Tartu vaateid Meelelahutus Koomiks Sudoku

R-Kiosk kavandab uut algust

5 min lugemist
R-Kioski emaettevõtte juht Johannes Sangnes on esimese ametiaasta jooksul jõudnud Eestis juba ka Narva, Pärnusse, Kuressaarde ja Tartusse ning näinud, et eestlastele meeldib uusi asju proovida. FOTO: Tairo Lutter

Kuigi R-Kioskil on Norra kaubandusgrupi Reitan Convenience'i all viimasel viiel-kuuel aastal Eestis majandusnäitajate poolest kehvasti läinud, võtab ettevõte ette uuenduskuuri. Müügikohad muutuvad väikepoodide sarnasteks, pakkudes suuremat konkurentsi ka jaekettidele.

Tellijale Tellijale

«See on esimene kauplus Eestis, kus on koos näha nii uusi tooteid kui uut lähenemist,» rääkis paar nädalat tagasi Eestit külastanud R-kioski emaettevõtte Reitan Convenience'i tegevjuht Johannes Sangnes lennujaama uuenenud R-kioski avamise järel. «Meil on sellest aastast uus kohv ja värske toidu menüü,» märkis ta.

Viimane tähendab ühtlasi ka suuremat valikut tervislikumat, sh ka erinevate toitumisharjumustega arvestavat toitu. R-kioskist leiab nüüd endale süüa nii taimetoitlane, vegan kui ka paleotoiduline. «Eesti kliendid on suunaseadjad,» toonitas R-kioski emafirma juht.

31.10.2017 02.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto