Sisukord
Äriuudised
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (2) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (11) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar (1) Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (45) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama (1) Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

POSTIMEHE INTERVJUU ELi eelarvepealik Oettinger: 2018 on viimane «normaalne» eelarve

4 min lugemist
Kuigi ELi eelarvevolinik Günther Oettinger on jutult konkreetne ja sirgejooneline, rõhutab ta 2020. aasta järgse ELi eelarve koostamisel vajadust kuulata ära kõigi liikmesriikide seisukohad. FOTO: Eero Vabamägi

Kaks päeva tagasi Tallinn, eile Riia ja täna Vilnius. Just nii tihe on neil päevil Euroopa Komisjoni eelarvevoliniku Günther Oettingeri päevakava, sest ajaga ei joosta võidu mitte ainult Suurbritannia lahkumisläbirääkimiste tõttu, samal ajal on vaja jõuda üksmeelele ka selles osas, mis jääb ELi eelarvesse pärast 2020. aastat ja kust tuleb kärpima hakata.

Tellijale

Mis seisus on praegu ELi eelarvekõnelused?

Novembrikuu jooksul räägime läbi 2018. aasta eelarveprojekti. See protsess toimub teie rahandusministeeriumi eriesindaja Märt Kivise juhtimisel ja ta näeb väga palju vaeva, et see saaks novembri lõpuks valmis. Võib isegi öelda, et 2018. aasta eelarve on viimane «normaalne» eelarve. Sellega paralleelselt valmistame ette järgmist mitmeaastast finantsraamistikku, millega peame välja tulema järgmise aasta maikuus.

15.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto