Sisukord
Äriuudised
Postimees
02.11.2017
Eesti ID-ehmatusest tõotab saada häving (43) Noormees kadus nagu vits vette Tuhanded uuendasid teenindustes Pikimad mees ja naine iga sentimeetrit ei loe Majandus POSTIMEHE INTERVJUU ELi eelarvepealik Oettinger: 2018 on viimane «normaalne» eelarve (2) Välismaa New York taastub rünnakust Islamiriik juhendab internetis, kuidas uskmatuid tappa KOHALIK VAADE. Poolat ootab ees valitsusremont Välismaa kasuperedes üles kasvanud liibanonlased otsivad juuri Soomlased otsivad saamidega lepitust Arvamus Mart Raudsaar: mis neil katalaanidel viga on? (3) Tuul Sepp: teadus ja looduskaitse – koostöö või vastasseis? Marti Aavik: psüühikahäiret ära tunda pole niisama lihtne (18) Juhtkiri: Eesti ID-tragöödia (17) Edasi 1969. aastal: filmid V. I. Leninist Lääne-Berliinis Kultuur Uusbergi lavastuses jääb katarsisest pisut puudu (1) Peeter Laurits: Kunst on ootamatute võimaluste mänguväljak Sport Vöimas publik ja vörratu võrkpallietendus Saaremaal ROK alustas Venemaa karistamisega. Legkovilt võeti olümpiakuld ära Ploomipuu teeb olümpiaajalugu. Protesti märgiks Reis Pardakaartidega skeemitamine Tallinna lennujaama poodides ehk kuidas võib kliendi maksuraha poe taskusse jõuda (2) Tartu Soobi epohh peab kohe lõppema Lapsed enam naljalt Kaagveres küla peal ringi ei hulgu Näituse tänava valgusfoori seadistus võtab aega Vallavanem jäi kohtus süüdi Vallamaja ees lehvib nüüd Tartu linna lipp Lõuna-Korea professor maalib Tartust mõtlemapaneva pildi (31) Abilinnapea kutsub debatile Uueturu pargi üle (3) Toivo Kabanen: riigi tegevusetus lõpetab soome kultuuriautonoomia (1) Inimhinged on läinud, nende põrmud ja kalmud jäid inimeste valda Teose avamisel lõhnas kunstimaja ees pitsa Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

POSTIMEHE INTERVJUU ELi eelarvepealik Oettinger: 2018 on viimane «normaalne» eelarve

4 min lugemist
Kuigi ELi eelarvevolinik Günther Oettinger on jutult konkreetne ja sirgejooneline, rõhutab ta 2020. aasta järgse ELi eelarve koostamisel vajadust kuulata ära kõigi liikmesriikide seisukohad. FOTO: Eero Vabamägi

Kaks päeva tagasi Tallinn, eile Riia ja täna Vilnius. Just nii tihe on neil päevil Euroopa Komisjoni eelarvevoliniku Günther Oettingeri päevakava, sest ajaga ei joosta võidu mitte ainult Suurbritannia lahkumisläbirääkimiste tõttu, samal ajal on vaja jõuda üksmeelele ka selles osas, mis jääb ELi eelarvesse pärast 2020. aastat ja kust tuleb kärpima hakata.

Tellijale

Mis seisus on praegu ELi eelarvekõnelused?

Novembrikuu jooksul räägime läbi 2018. aasta eelarveprojekti. See protsess toimub teie rahandusministeeriumi eriesindaja Märt Kivise juhtimisel ja ta näeb väga palju vaeva, et see saaks novembri lõpuks valmis. Võib isegi öelda, et 2018. aasta eelarve on viimane «normaalne» eelarve. Sellega paralleelselt valmistame ette järgmist mitmeaastast finantsraamistikku, millega peame välja tulema järgmise aasta maikuus.

01.11.2017 03.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto