Sisukord
Majandus
Postimees
03.11.2017
Eesti Kurikuulus Odessa-Mama ei näi väsivat (7) Lõuna-Eesti Postimees otsib lõunaeestlaste vahel ühisosa ID-kaartide sertifikaatide sulgemise aeg on veel teadmata Pärnamäe kalmistul mälestati omasteta lahkunuid Roheliste parteide hookuspookus Uus volikogu valis endale juhid Majandus Tesla raha põleb Tööandjad otsivad liiga ideaalseid töötajaid (4) Välismaa Ajalooline pelgus pärsib Läti arengut Puigdemont külvab pingeid Belgia valitsuses (1) Katalaani eksministrid saadeti kohtust trellide taha (1) Arvamus Analüüs Tallinna volikogust: me ei valinud ju neid?! (25) Ahto Lobjakas: Izmailova & Co kui korruptsiooni viigileht (21) Juhtkiri: Tallinna Keskerakonna ja kaasamise abilinnapea (12) Henrik Roonemaa: kõik saab varsti korda (9) Postimees 1936. aastal: kaugenägemine avati Margus Mets: Lõuna-Eesti Postimees Peeter Espak: vasakintellektualismi diktaat on määratud taanduma (13) Kultuur Filmimaagia seletamine tavalisele inimesele Kultuuri lühid Sport Eesti võidusõitja kihutab 34 miljoni hiinlase ees Otepää MK-etapil tehakse talispordiajalugu Tallinn Uus volikogu valis endale juhid Tartu Täistuubitud bussid vihastavad reisijaid, linnal kiiret lahendust pole (3) Marjustini maandumine. Viiendale noorusele järgneb mahalaadimine (6) Alamõõdulise kala püüdja peab riigile maksma 100 000 eurot (1) Tartust lendajad tahaksid otse ka Stockholmi, Riiga ja Kopenhaagenisse (1) Teadlaste armee kergitas Tartu muumiatelt saladuseloori Beebi Kristjan sai kingiks heliseva võlukepikese Kunstnik improviseerib linna kaardiga Jooksumaraton viib ööpimeduses seiklema Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tesla raha põleb

3 min lugemist
Tesla FOTO: JASON REED/Reuters

Elektriautode tootja Tesla pole suutnud välja mõelda, kuidas tulla toime tootmisprobleemidaga, et saada tõsiseltvõetavaks autotootjaks. Tesla ei suuda täita oma odavaima mudeli Model 3 tootmise eesmärki, milleks on 5000 autot nädalas, enne järgmise aasta märtsi. See on kolm kuud planeeritust hiljem.

Tellijale Tellijale

Planeeritud väiksema tootmise tõttu on pikenenud kümnete ja sadade klientide ooteaeg, enne kui nad soovitud autod kätte saavad. See aga tähendab ka seda, et lükkub edasi aeg, mil investeeringuteks tehtud miljonid dollarid investoritele tagasi makstakse.

Kolmandas kvartalis põletas Tesla 1,42 miljardit dollarit. Ettevõte on kulutanud intensiivselt nii autotehase kui ka akude gigatehase ehitamiseks. «Pean teile ütlema, et kolm-neli nädalat tagasi olin ma väga häiritud,» tunnistas firma juht Elon Musk eile öösel analüütikutele pärast eelmise kvartali majandustulemuste avaldamist. «Aga suures plaanis on see üsna pisikene viivitus,» lisas ta.

02.11.2017 04.11.2017
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto