K, 18.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Mõtte tasandil on kõik ilus ja selge, aga kui hakkad oma plaane ellu viima, võid takerduda ja avastada, et oled teinud mõnegi valearvestuse.

SÕNN Naudid lõbusate ja kenade inimestega suhtlemist, võid saada kutseid seltskondlikele üritustele.

KAKSIKUD Kõik läheb libedamalt, kui oled suhtlusaldis ja avatud – siis leiavad inimesed, kes oskavad ja tahavad sind aidata, ise tee sinu juurde.

VÄHK Üks oluline eesmärk on veel saavutamata. Tuleb leppida asjaoluga, et mistahes suhtluses ei sõltu kõik ainult sinust, vaid ka teise poole panusest.

LÕVI On nii, et mõned inimesed on sulle juba esimesest silmapilgust sümpaatsed, teised jälle miskipärast ebameeldivad.

NEITSI Rahaasjus pead hoolikas olema. Ära lase ennast tõmmata kahtlastesse projektidesse, millega esmapilgul tundub olevat lootust korralikult teenida.

KAALUD See, mida oma unistustes nii väga tahad, ei pruugi olla tegelikus elus teostatav. Uute projektidega alustamiseks pole parim aeg.

SKORPION Tunned vajadust inimeste hulgas viibida, lõbutseda ja pidutseda. On tõenäoline, et sinu teele satub uusi huvitavaid vastassoo esindajaid, kellega on lihtne ühist keelt leida.

AMBUR Lähened probleemidele uudsel viisil. Tänu sellele saad mingi ummikusse jooksnud töö taas õigele rajale, asjad hakkavad jälle edenema.

KALJUKITS Peaksid jõudma arusaamisele, et kriitika on edasiviiv tegur, ja kuulama ära ka need kaaslased, kes oskavad sinu plaanides vigu märgata.

VEEVALAJA Enesealalhoiuinstinkt sunnib sind keerukates olukordades nõustuma pigem nendega, kes on kõrgemal positsioonil.

KALAD Ole aktiivne, tegutse ja kasuta ära võimalused, mis nüüd avanevad. Sulle võidakse ootamatult teha üllatavalt häid pakkumisi.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles